Prens Philip hastanede

237 0

Buckingham Sarayı’ndan yapılan açıklamada, İngiltere Kraliçesi Elizabeth’in 69 yıllık eşi Prens Philip’in hastaneye kaldırıldığı öğrenildi. 96 yaşındaki Prens’in durumunun iyi olduğu bilgisi paylaşıldı. Buckingham Sarayı’nda yapılan açıklamaya göre, 96 yaşındak prensin yaşadığı bir enfeksiyon nedeniyle önlem olarak hastaneye kaldırıldığı ifade edildi.

Mayıs ayında, Prens Philip’in sonbahardan itibaren kraliyet görevlerini bırakacağı duyurulmuştu. Kraliçe’nin ise görevine devam edeceği açıklanmıştı.

Buckingham Sarayı’nda yapılan açıklamaya göre, 96 yaşındaki prensin yaşadığı bir enfeksiyon nedeniyle önlem olarak hastaneye kaldırıldığı ifade edildi.

GÖREVLERİNİ BIRAKACAĞINI AÇIKLAMIŞTI

İngiltere Kraliçesi Elizabeth’in 69 yıllık eşi Prens Philip’in sonbahardan itibaren kraliyet görevlerini bırakacağı açıklanmıştı.

İLGİLİ HABERLER

Narcos dizisinde cinayet

Posted by - Eyl 18, 2017 0
Ünlü diziye cinayet şoku Narcos dizisinin 4. sezonu için Meksika’da çekim lokasyonu araştıran prodüksiyon çalışanı Carlos Muoz Portal, vurularak öldürüldü.…

Arda Turan transferi reddedildi

Posted by - Tem 28, 2017 0
Barcelona’dan Galatasaray’a ret Barcelona’daki geleceği belirsizliğini koruyan Arda Turan’da flaş bir gelişme yaşandı. Katalan devi Barcelona, Galatasaray’ın Arda Turan için…

Leave a comment