3 yıl sonra ilk konseri

270 0

Yakın zamanda tahliye olan Deniz Seki’yi konser heyecanı sardı. Şarkıcı, ilk konserini 5 Ağustos’ta Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda verecek.
Deniz Seki’den güzel haber! Ünlü sanatçı 5 Ağustos’ta Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda sevenleriyle buluşacak. Merakla ve büyük özlemle beklenen Seki’nin geçtiğimiz gün satışa sunulan ilk İstanbul konserinin biletleri hızla bitiyor. Merakla beklenen konseri için hummalı bir çalışma yürüten Seki’nin ekibi hazırlıkları hızlandırdı.

Müzik severlere unutulmaz bir gece yaşatacak Deniz Seki, konserinde geçmişten günümüze en sevilen şarkılarından başka sahnede söylemekten hoşlandığı şarkıları da seslendirecek. Özel tasarlanmış sahnesinde görsel bir şölenle sevenleriyle buluşacak olan Deniz Seki unutulmaz bir geceye imza atacak. Şimdilerde orkestrası ile provalara başlayan Seki, Ankara, Antalya, Bodrum, Çeşme, İstanbul ve İzmir’de vereceği açık hava konserlerinde giyeceği sahne kostümler için Gülşah Saraçoğlu ile çalışmaya başladı. Organizasyonu Event 34 tarafından yapılan “Deniz Seki Açıkhava Konserleri” biletleri satışa çıktığı andan itibaren yoğun ilgiyle karşılaştı.

Konser takvimi
5 Ağustos İstanbul CEMİL TOPUZLU HARBİYE AÇIKHAVA TİYATROSU

18 Ağustos Bodrum ANTİK TİYATROSU

25 Ağustos Çeşme AMFİ TİYATRO

26 Ağustos Ankara WİNNER İNCEK AÇIKHAVA

13 Ekim İzmir AÇIKHAVA TİYATROSU

14 Ekim Antalya AÇIKHAVA TİYATROSU

İLGİLİ HABERLER

Bir sansür daha yedi

Posted by - Tem 25, 2017 0
WhatsApp, Çin’de sansür yedi Sansür konusunda dünyada önde gelen ülkelerden biri olan Çin, Instagram, Google, Facebook gibi uygulamaları çok yakın…

Leave a comment