Serap Paköz gerçekleri aramaya devam ediyor

308 0

‘2,5 yıldır kayıp olan Özkan Yılmaz nerede?’

Hafta içi her gün saat 17.00’de tv8 ekranlarına gelen ‘Gerçeğin Peşinde’ programı tüm hızıyla devam ediyor. Programın dünkü bölümünde 2,5 yıldır kayıp olan Özkan Yılmaz’ın nerede olduğu tartışılmaya başlandı. 30 yaşında olan Özkan Yılmaz’ın evlenirken 50 bin lira borç yaptığı ve bu nedenle bunalıma girdiği söyleniyor. Özkan’ı evlendikten 40 gün sonra terk eden eşi Gurbet, stüdyoda kayın validesiyle karşı karşıya geldi ve borç hakkında söylenenleri yalanladı. Canlı yayına bağlanan bir taksi şoförü, Özkan’ı 6 ay önce annesiyle birlikte gördüğünü öne sürdü. Peki annesi Rahmiye Hanım, neden oğlunu aramak için stüdyoda? Özkan bunalımdayken intihar mı etti, yoksa başına bir şey mi geldi?

‘Köy halkı korkuyor’

Geçtiğimiz hafta evinin yakınlarındaki bir barakada cesedi bulunan 21 yaşındaki zihinsel engelli Güray Tosun’un adli tıp raporunun gelmesi bekleniyor. Dünkü programda, Güray’ın köyünde bulunan muhabir canlı yayınla stüdyoya bağlanıp köy halkıyla konuşmak istedi. Fakat köy halkı, köyde bir katil olduğunu düşündüğü için konuşmak istemiyorlardı. Güray kim tarafından öldürüldü? Serap Paköz, gerçekleri aramaya devam ediyor.

İLGİLİ HABERLER

Mario Gomez’in Yeni Evi!…

Posted by - Ara 22, 2017 0
Beşiktaş’ın eski golcüsü Mario Gomez, Wolfsburg’dan 3 milyon euro bedelle kendisini yıldız yapan kulübü Stuttgart’a transfer oldu. 2001’de Stuttgart altyapısına…

Leave a comment