Türkiyenin en aktif vakfı heyecanla yoluna devam ediyor…

312 0

Engelsiz Yaşam Vakfı’nda olağan seçimli genel kurul heyecanı yaşandı

 

2011 yılında kuruluşundan bu zamana Türkiye’deki binlerce engellinin ve ailesinin tekerlekli sandalye, ilaç, kira, erzak ve burs ihtiyacı gibi taleplerine destek olmuş ve vakıflar kanuna tabii İstanbul merkezli “Engelsiz Yaşam Vakfı” olağan genel kurulunu Yıldız Teknik Üniversitesi Hisar Restaurant tesislerinde yaptı.

 

“En Büyük Engel Kalpte Olandır” sloganını esas alan ve önünde “engel” olan tüm canlılara yardım etmek, düşünüp, üretip, organize yapıp, hayata geçirip yardım etmek amacı güden vakıf olağan seçimli genel kurulu ile yeni yönetim kurulu da belirlendi.

 

Türk Kızılayı Genel Başkan Yardımcısı Ercan Tan’ın Divan Kurulu başkanlığı yaptığı genel kurulda; Atilla Kaplakarslan tekrar vakıf başkanı olurken, başkan yardımcısı olarak Avukat Edip Önder, muhasip üye Emrah Yedekçi, asil üyeler Yavuz Toraman, Özlem Safiye Kurt, üye olarak da Fatih Mühürdar, Arif Işık, Ertuğrul Erdem ve Ümit Gemici seçildiler. Vakfıta Sokak Hayvanları Projeleri’nin başına ise Aylin Arasıl getirildi.


İLGİLİ HABERLER

MİT buldu TSK 12’den vurdu

Posted by - Mar 27, 2019 0
MİT ve TSK ortak operasyonunda, terör örgütü PKK’nın elebaşı Cemil Bayık’ın en yakın adamlarından Rıza Altun ve beraberindekiler, Kandil’e yapılan…

Leave a comment