Cenk Eren’den şok açıklama

307 0

Cenk Eren: Şimdiki aklım olsa Seren’le evlenirdim

Ünlü şarkıcı Cenk Eren, “Şimdiki aklım olsa Seren Serengil ile evlenirdim.” diyerek yıllarca yaşadığı pişmanlığı ifade etti.

Ünlü şarkıcı Cenk Eren yıllarca yaşadığı pişmanlığı konserde kendisini dinlemeye gelenlere söyledi. Eren, “Şimdiki aklım olsa Seren Serengil ile evlenirdim.” diyerek bomba bir itirafta bulundu.

“SEREN İLE EVLENİRDİM” DEYİP SAHNEYE DAVET ETTİ

Bodrum Geceleri’nde sahne alan Cenk Eren, yorumladığı şarkılar ile kendisini dinlemeye gelen tatilcileri açıkhava da eğlendirdi. ”Bugün ki aklım olsaydı” isimli parçasını seslendirirken dinleyicilerine ”Bugün ki aklınız olsaydı ne yapardınız?” sorusu yönelten başarılı müzisyen, şarkının sonunda ise kendisini dinlemeye gelen konuklar arasında yer alan Seren Serengil’i işaret ederek ”Bugün ki aklım olsa Seren’le evlenirdim. Benimle evlenmez diye düşündüm ama o gitti şarkıcıyla evlendi. Boşandı… Sonra tam şansımı bir kez daha deneyecektim ki; yine bir şarkıcıyla evlendi.” dedi. Daha sonra Seren Serengil’i sahnesine davet eden Eren, kendisi ile küçük birde düet yaptı.

İLGİLİ HABERLER

Avrupa’ya 2 saldırı

Posted by - Haz 13, 2017 0
Stockholm’ü alarma geçiren kamyonet: Yayaların arasına daldı! İsveç’in başkenti Stockholm’de Södermalm bölgesinde bir kamyonet genelde yayaların kullandığı alana girdi. Araçlara…

Kumandayı Ele Aldı

Posted by - Tem 11, 2018 0
Sevilen sanatçı Reyhan Cansu, seyhan müzik etiketiyle Sözü Canan Sezgin, Müzik Ali Cem Çehreli imzası taşıyan “Kumanda” isimli eseriyle geri…

Leave a comment