Bu Araçlar Sayesinde Mutfaktan Daha Kolay Çıkacaksınız

214 0

Her gün yemek pişirmek başlı başına zahmetli bir iş. Bu nedenle tasarımcılar mutfağınız için farklı ve kullanışlı araçlar geliştirmeye devam ediyorlar. İşte mutfaktaki yaşamınızı çok daha kolay hale getirecek fikirler.

/ 16
Bu önlük daima el altnda olacak. Ellerinizi kurulamanız ya da mutfak araçlarınızı kurulamanız gerektiğinde önlüğünüzün altındaki havlulardan yararlanabilirsiniz.

/ 16
Her yere yağ sıçramasından bıkmış olanlar için çok kullanışlı bir araç. Bu silikon yağ kabı, yağı sürdüğünüz yüzeye eşit şekilde sağıtacak ve etrafa sıçaramasını önleyecek.

/ 16
Diğer narenceiye sıkacaklarından farklı olarak, bu araç çekirdeklerin suyu sıktığınız kaba düşmesini önleyecektir.

/ 16
Bu parlak silikon şişe kapakları, içeceğinizi daha uzun süre taze tutmak için mükemmel bir fikir olabilir.

/ 16
Bu cihaz yeşilliklerinizi daha uzun süre taze tutmanıza yardımcı olacaktır. Cihazı suyla doldurun ve buzdolabında saklayın.

/ 16
Bu taşınabilir raf, yiyeceklerinizi veya tabaklarınızı kurutmak için oldukça faydalı bir araç. İşiniz bittiğinde kaldırabilirsiniz.

/ 16
Küçük ve çok kullanışlı bir mutfak aleti. Patateslerinizin üzerindeki topraklarda bu şekilde kurtulabilirsiniz.

/ 16
Çorbalarınızı kepçe olmadan boşaltmanın kolay bir yolu

/ 16
Pizza, börek, kurabiye, tart ve daha pek çok şey pişirmenizi kolaylaştıracak. Hamurunuzun genişliğini ekstra bir çaba harcamadan rahatlıkla yapacaksınız.

10 / 16
Üzüm, kiraz domates, zeytin gibi küçük gıdalarınızı kesmek oldukça zor olduğu için böyle bir araca sahip olmak işleri hayli kolaylaştıracağa benziyor.

11 / 16
Havuç, kabak, salatalık gibi sebzelerle salata yapmanın kolay yolu.

12 / 16

Avokado Dilimleyici

13 / 16

Tereyağ Bıçağı

14 / 16

Maydonoz kıyıcı

15 / 16

Et tokmağı

16 / 16

Balık kazıyıcı


İLGİLİ HABERLER

Malkara’da trafik kazası

Posted by - Eyl 25, 2018 0
TEKİRDAĞ (AA) – Tekirdağ’ın Malkara ilçesinde meydana gelen trafik kazasında bir kişi yaralandı. Alınan bilgiye göre, Tekirdağ’dan Çanakkale’ye gitmekte olan …

Edirne’de en çok kimler yaşıyor

Posted by - Şub 27, 2019 0
Türkiye İstatistik Kurumu Edirne Bölge Müdürlüğü “Edirne nüfusunun hemşehri profilini” yayımladı. Buna göre, Edirne nüfusuna kayıtlı 507 bin 839 kişinin, yüzde…