“Mekreme” adı gibi cömert

Beyaz yakalıların yemek problemini ortadan kaldıran ve alternatif menüleriyle iş yerinde zengin ve profesyonel hizmetler sunan yemeğin markası “Mekreme Gurme İş yemeği” size mutlu öğlen yemek saatleri geçirmeyi vaat ediyor. Bu vaadinin altı çok dolu, yüzlerce firmada binlerce profesyonel ve emekçi öğlen yemeklerinde leziz ve konforlu 4 kap yemek hizmeti alıyor.

Mekreme 2018’de 1 milyon kap yemek üretimini aştı. 2019 yılında ise ülke ekonomisine paralel olarak %15’lik bir büyüme hedefliyor. Genel Müdür Mustafa TAPTIK “Bu çok kolay ancak hiçbir şey toz ve tüy kadar çabuk yükselmez biz bir sanayici olarak emin adımlarla finans düzenimizi ona göre planlıyoruz eğer reklam bütçemizi biraz arttırırsak ivme kazanmamız mümkün.”

Taptık sözlerine şöyle devam etti;  “Bu oluşum uzun yıllardır endüstriyel yemeğe yön verişimizden kaynaklanıyor. Bu proje düşündüğümüzden de iyi oldu, geri dönüşümler harika ben ve ekibim çok heyecanlıyız.  Mekreme’de her departman bu organizasyonun lideridir. Çalışma arkadaşlarım bu bilinçle güne başlıyor. Biz önce mutlu istihdam sağlıyoruz sonra da müşterimizi mutlu ediyoruz.”

WİN WİN

Kurduğumuz sistem bir harika. Merak eden herkesi mutfaklarımıza bekliyor, bütün müstakbel müşterilerimizi davet ediyorum.”

Üretim günlük; paketlemede hiçbir teknoloji kullanmıyoruz. Manuel bir yöntem, çünkü bir raf ömrümüz yok. Biz marketlere deği,  kobilere hizmeti amaçlıyoruz. Bu hazır yemek değil gurme iş yemeği” diyerek sözlerini tamamladı.

TOPLU  YEMEK İNOVATİF BİR ÇALIŞMA İLE İŞ YEMEĞİ OLDU

Tüketicilerin toplu yemekten yaşadığı problemleri analiz eden Avrasya gıda hizmetleri, iş yemeği adını verdiği markasını “Mekreme” olarak tanıttı.

MEKREME NEDİR?

Mekreme’nin sunduğu ürün ve hizmetler, yeri ve zamanı dar olan ve her gün ne yesem diye düşünen çalışanlarını sağlıklı ve dengeli beslenmeye davet edecek niteliktedir.

4 farklı yemek menüsü, üstelik mevsime uygun her gün değişen özel gurme yemekler, dilerseniz her gün ne yesem diye düşünmekten sizi alıkoyabilir.

Şirket “MUTLU MÜŞTERİ” taahhüdünde bulunuyor. Masanızda sağlığa zararlı olmayan “kullan-at” kaplarda istediğin zaman iki dakikada ısıtıp sıcak gurme (ev ) yemeği yeme imkânı sunuyor.

MEKREME

2018 yılı içinde 1 milyon kap yemek üretimini geçti.2019 yılında %15’lik bir büyüme hedefi olan Gurme İş Yemeği markasının hedefleri çok somut mutfakta yemeği üretirken buharlı pişirme marifetlerinden faydalanan Mekreme’nin lezzet ustaları her gün taze yemek üretimi ile üretim yapmaktadır. Firma yılda 1 milyon insanı 1 öğünde doyurmaktadır. Politikaları sağlıklı, lezzetli ve besleyici olmak iş dünyasını tatmin edecek ürün ve hizmetlerdir.

Örnek Menü

-Çorba

-Ana Yemek

-Yardımcı Yemek

-Tamamlayıcı  (Soğuk desert)

 

HER GÜN GELEN ZAMLARA İNAT 4 KAP GURME İŞ YEMEĞİ 12,50 TL

Uzun yıllardır yemek sektörlerinde faaliyet gösteren Avrasya, tüketicilere çok seveceği bir yenilik sunuyor. Bunu adı  Mekreme.  İş yerinde beş ve üzeri  kişi çalışanı olan kobilere 4 kap yemek servisi sunuyor. Üstelik yemek saatlerinizi size uygun bırakıyor. Çünkü dilediğiniz zaman ısıtıp yemeğinizi sıcacık hale getirebiliyorsunuz ve tüm bu işlemler 2 dakikada oluyor. Dilerseniz sabit yemek saatinizde sıcak olarak da teslimat yapabiliyor.4 kap sunulan yemek hizmetinde Avrasya’nın markası ve aynı zamanda mutfağın yeni sahibi Mekreme bu hizmetler beyaz yakalı yöneticilerin kurtarıcısı haline gelmekte. Tost, hamburger ya da her gün aynı restorandan gelen kebap menülerine maruz kalmak zorunda değiller.

Mekreme ; ikram yeri ve cömertlik anlamına gelmektedir. Mekreme’nin ismi ve hizmetleri birbirini çok iyi kombinlemekte ilk etapta İstanbul mutfağından hizmet veren firma 2020 de Ankara ve İzmir’de eş zamanlı açılmayı hedefliyor.

İstanbullular özledikleri lezzeti kavuşturmaya geliyor.

Mekreme ismi gibi cömert ve lezzetli İstanbul mutfağının anonim yemek çeşitlerini üretip her gün paketler halinde müşterilerinin kapısına kadar götürmekte. Beyaz yakalı yöneticilere plazadaki ofislerinde esnaf lokantası samimiyeti sunuyor. Mekreme de bir İzmir köfte, patlıcan musakka ya da tas kebabı bulmanız mümkün. Firma sulu yemek ve ızgara çeşitleriyle menülerini bir ay önceden planlıyor ve doğrudan müşterisiyle paylaşıyor.

İstanbullular Mekreme’yi sosyal medyada tanıyor. Özellikle instagram üzerinden kısa sürede büyük ilgi gören gurme iş yemeği markası tüketicilere sunduğu çözümlerle tez zamanda sempatik bir yemek markası haline geldi.

Kadir Polat

Kadir Polat 29 Yaşında ve İktisat Bölümü mezunu olup sitemizde uzun süredir Ekonomi Kategorisi başta olmak üzere güncel haberler yazmaktadır.

Bunları da sevebilirsiniz