Beykoz Belediyesinden Şehit Ailesine Sürpriz

43 0

Beykoz Belediyesinden Şehit Ailesine Sürpriz

Beykoz Belediyesi Van’da şehit olan mehmetçiğimizin ailesine sürpriz yaşattı. Beykoz Belediyesi, Van’ın Başkale ilçesinde geçen yıl terör örgütü PKK’ya yönelik operasyonda çıkan çatışmada şehit olan Uzman Onbaşı Kemal Zeren’in ailesine ev hediye etti. Ayrıca Onbaşı Zeren’in adı oturduğu mahalledeki camiye verildi.

Belediye Başkanı Açılışta Konuştu

Beykoz Belediyesi, Van’ın Başkale ilçesinde geçen yıl terör örgütü PKK’ya yönelik operasyonda çıkan çatışmada şehit olan Uzman Onbaşı Kemal Zeren’in ailesine ev hediye etti. Ayrıca Onbaşı Zeren’in adı oturduğu mahalledeki camiye verildi. Açılış töreninde Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, konuşma yaptı. Ayrıca Onbaşı Zeren’in adı oturduğu mahalledeki camiye verildi. Açılış kurdelesi protokol üyeleri ve Şehit Zeren’in ailesi tarafından kesildi.

Evin Bir Odası Şehidin Eşyaları İçin Ayrıldı

Hediye edilen evin içerisindeki bir oda şehidin eşyaları için ayrıldı. Hediye edilen ev içerisinde bir oda Şehit Kemal Zeren’in eşyaları için ayrıldı.

İLGİLİ HABERLER

Berberoğluna hapis kararı

Posted by - Haz 19, 2017 0
İstanbul 15. Ağır Ceza Mahkemesi, durdurulan MİT tırlarının görüntülerini eski Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar’a verdiği iddiasıyla yargılandığı…