Beykoz Belediyesinden Şehit Ailesine Sürpriz

68 0

Beykoz Belediyesinden Şehit Ailesine Sürpriz

Beykoz Belediyesi Van’da şehit olan mehmetçiğimizin ailesine sürpriz yaşattı. Beykoz Belediyesi, Van’ın Başkale ilçesinde geçen yıl terör örgütü PKK’ya yönelik operasyonda çıkan çatışmada şehit olan Uzman Onbaşı Kemal Zeren’in ailesine ev hediye etti. Ayrıca Onbaşı Zeren’in adı oturduğu mahalledeki camiye verildi.

Belediye Başkanı Açılışta Konuştu

Beykoz Belediyesi, Van’ın Başkale ilçesinde geçen yıl terör örgütü PKK’ya yönelik operasyonda çıkan çatışmada şehit olan Uzman Onbaşı Kemal Zeren’in ailesine ev hediye etti. Ayrıca Onbaşı Zeren’in adı oturduğu mahalledeki camiye verildi. Açılış töreninde Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, konuşma yaptı. Ayrıca Onbaşı Zeren’in adı oturduğu mahalledeki camiye verildi. Açılış kurdelesi protokol üyeleri ve Şehit Zeren’in ailesi tarafından kesildi.

Evin Bir Odası Şehidin Eşyaları İçin Ayrıldı

Hediye edilen evin içerisindeki bir oda şehidin eşyaları için ayrıldı. Hediye edilen ev içerisinde bir oda Şehit Kemal Zeren’in eşyaları için ayrıldı.


İLGİLİ HABERLER

Yıkımın 19. Yılı

Posted by - Ağu 17, 2018 0
KOCAELİ (AA) – TAHİR TURAN EROĞLU – “Asrın felaketi” olarak nitelendirilen büyük yıkım 17 Ağustos 1999 Marmara Depremi’nin merkez üssü…