Bulgar sosyal çalışmacılar Edirne’de

11 0

EDİRNE (AA) – Edirne Valiliği ile Bulgaristan’ın Razgrad Valiliği arasında imzalanan işbirliği protokolü kapsamında Bulgar sosyal çalışmacılar Edirne’ye geldi.
Edirne’de meslektaşlarıyla bir araya gelen Bulgar sosyal çalışmacılar, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünü ve Edirne Huzurevi’ni de gezerek yetkililerden bilgi aldı.
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Bilgi Özbaş, Bulgar meslektaşlarına, Edirne’de yapılan hizmetleri detaylı şekilde anlattıklarını belirtti.
Bulgar meslektaşlarıyla verimli bir çalışma gerçekleştirdiklerini aktaran Özbaş, “Valiliğimiz ile Bulgaristan’ın Razgrad Valiliği arasında imzalanan işbirliği protokolü kapsamında Bulgaristan’dan gelen sosyal çalışmacı meslektaşlarımıza ülkemizde uygulanan sosyal hizmet uygulamalarını anlatıp ilimizde misafir ettik. Güzel bir etkinlik oldu. İşbirliği çalışmalarımız karşılıklı olarak devam edecek.” ifadelerini kullandı.

Muhabir: Gökhan Zobar
Redaktör: Salih Baran
Yayınlayan: Nazmi Akyol


İLGİLİ HABERLER

Jet Ski ile şov yaptı

Posted by - Ağu 31, 2018 0
”Kumanda” isimli şarkısıyla yaz aylarının gözde ismi olmayı başaran Reyhan Cansu, bayramda başarılı geçen sahne çalışması sonrası tatiline kaldığı yerden…