Bursa’da Kaybolan 3 Yaşındaki Çocuğu AFAD Buldu

46 0

Bursa’nın Keles ilçesinde evin önünde oynarken kaybolan 3 yaşındaki çocuk, İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ekiplerince 4 saat sonra bulundu. Ailesine teslim edilen Meyra, kontrol amaçlı Keles Devlet Hastanesine götürüldü.

BURSA (AA) – Bursa’nın Keles ilçesinde evin önünde oynarken kaybolan 3 yaşındaki çocuk, İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ekiplerince 4 saat sonra bulundu.

Alınan bilgiye göre, Nilgün ve Ramazan Abi çifti, Düvenli Mahallesi’ndeki yakınlarına ziyarete gitti. Çiftin kızı 3 yaşındaki Meyra, kuzeni Mert Aydoğdu (5) ile evin önünde oynarken kayboldu. Meyra’nın kaybolduğunu fark eden aile, durumu Jandarma ve AFAD ekiplerine bildirdi.

Arama çalışması başlatan ekipler, Meyra’ya ait olduğu tahmin edilen terlikleri fark etti. Bölgede çalışmalarını genişleten ekipler, 4 saat sonra Meyra’yı bir ağacın altında uyurken buldu. Ailesine teslim edilen Meyra, kontrol amaçlı Keles Devlet Hastanesine götürüldü.

Muhabir Miraç Kaya
Redaktör Tarkan Demir
Yayınlayan Fatma Can

İLGİLİ HABERLER

1500 yıllık 2 kitap bulundu

Posted by - Nis 10, 2019 0
Denizli’de Hz. İsa’dan koruma dilenmek için hazırlandığına ve çeşitli hastalıklardan koruduğuna inanılan Mısır menşeli 1500 yıllık 2 kitap ele geçirildi.…