Bursa’da Kaybolan 3 Yaşındaki Çocuğu AFAD Buldu

31 0

Bursa’nın Keles ilçesinde evin önünde oynarken kaybolan 3 yaşındaki çocuk, İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ekiplerince 4 saat sonra bulundu. Ailesine teslim edilen Meyra, kontrol amaçlı Keles Devlet Hastanesine götürüldü.

BURSA (AA) – Bursa’nın Keles ilçesinde evin önünde oynarken kaybolan 3 yaşındaki çocuk, İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ekiplerince 4 saat sonra bulundu.

Alınan bilgiye göre, Nilgün ve Ramazan Abi çifti, Düvenli Mahallesi’ndeki yakınlarına ziyarete gitti. Çiftin kızı 3 yaşındaki Meyra, kuzeni Mert Aydoğdu (5) ile evin önünde oynarken kayboldu. Meyra’nın kaybolduğunu fark eden aile, durumu Jandarma ve AFAD ekiplerine bildirdi.

Arama çalışması başlatan ekipler, Meyra’ya ait olduğu tahmin edilen terlikleri fark etti. Bölgede çalışmalarını genişleten ekipler, 4 saat sonra Meyra’yı bir ağacın altında uyurken buldu. Ailesine teslim edilen Meyra, kontrol amaçlı Keles Devlet Hastanesine götürüldü.

Muhabir Miraç Kaya
Redaktör Tarkan Demir
Yayınlayan Fatma Can

İLGİLİ HABERLER

CEO Club Bankacılar Zirvesi

Posted by - Eki 31, 2018 0
Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin: “Vodafone olarak geleceği heyecan verici bulduğumuzu her fırsatta söylüyoruz. Bu heyecan…
sondakika

Son Dakika! Afrinde Patlama

Posted by - Mar 22, 2018 0
Son Dakika! Afrinde Patlama Zeytin Dalı Harekatı ile terör örgütlerinden arındırılan Suriye’nin Afrin merkezindeki arama tarama çalışması sırasında teröristlerin kaçarken…