Cumhurbaşkanı Erdoğan Melih Gökçek Görüşecek

374 0

Son dakika! Erdoğan, Melih Gökçek’e randevu verdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün Beştepe’de Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile görüşecek. Gökçek’in başta inşaatı devam eden ve 23 Nisan’da açılacağını belirttiği Ankapark’ın geleceği olmak üzere devam eden projelerle ilgili bir dosya hazırladığı ve bu çalışmalarını Cumhurbaşkanı Erdoğan’a anlatmak istediği öne sürüldü.

Ekim ayı başından beri istifa edeceği konuşulan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in istifa tarihi belirsizliğini koruyor. Melih Gökçek’in istifa etmeden önce son bir kez daha Cumhurbaşkanı Erdoğan’la görüşmek istediği iddia ediliyordu. Ve bu son görüşmenin bugün olması bekleniyordu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gökçek’e randevu verdi. Erdoğan, bugün Beştepe’de Melih Gökçek’i kabul edecek.

NİÇİN GÖRÜŞMEK İSTİYOR?

Gökçek’in başta inşaatı devam eden ve 23 Nisan’da açılacağını duyurduğu Ankapark’ın geleceği olmak üzere devam eden projelerle ilgili bir dosya hazırladığı ve bu çalışmalarını Cumhurbaşkanı Erdoğan’a anlatmak istediği öne sürülüyor.

İLGİLİ HABERLER

Emre Mor’un yeni talibi

Posted by - Tem 27, 2017 0
Emre Mor’a Hannover talip oldu Geçtiğimiz sezon Borussia Dortmund’a transfer olan milli yıldızımız Emre Mor’la ilgili flaş bir gelişme yaşandı.…