6 Yaşında Olduğu Düşünülen Çocuk 22 Yaşında Çıktı

339 0

Kristine ve Michael çiftinin 9 yıl önce evlatlık olarak aldıkları 6 yaşındaki Natalia Grace’ in aslında 22 yaşında olduğu ortaya çıktı.

Anne Kristine evlat edindiği kızın sosyopat bir cüce olduğu ve kendisini öldürmeye çalıştığını söyledi.

ABD’ de ebeveynlik hakkında kitaplar yazan Kristine ile eşi, Mayıs 2010 yılında Natalia’ yı evlat ediniyorlar. Ancak bir süre sonra şüphelenmeye başlıyorlar. Doktorlar tarafından yapılan kemik testi sonunda Natalia’ nın en az 14 yaşında olduğu ortaya çıkıyor.

Medya’ ya konuşan Kristine “ Aile üyelerini öldürmek, onları bir battaniyeye sarıp arka bahçeye gömmek istediğini söyler, bununla ilgili resimler çizerdi. Kahveme çamaşır suyu gibi kimyasallar koyarken gördüm ve ne yaptığını sorduğumda “ seni zehirlemeye çalışıyorum” dediğini söyledi.

Doktorların yalnızca yetişkinlerde görülen ciddi bir psikolojik rahatsızlığa sahip olduğunu doğrulamasına rağmen Kristin medyanın kendisini çocuk istismarcısı gibi göstermeye çalıştığını ifade etti.

Otizmli öz çocukları olan aile Natalia’ yı tam bir aile üyesi olarak kabul ettiklerini, gayet iyi bir anne baba olduklarını söyledi.

Natalia’ nın ruh sağlığının iyice kötüleşmesi sonrası çevresinde riskli hale gelmesinden dolayı hastaneye yatırılan Natalia yaşının büyük olduğunu ve pişmanlık duymadığını aile üyelerini öldürmeye çalıştığını itiraf etti.

Doğum yılı 1989 olarak değiştirilen Natalia, yetişkin yardımı almasına rağmen aile oğlunun eğitimi için kanada’ya taşındıktan sonra tekrar çocuk gibi davranmaya devam ediyor.

Kristine, Natalia’ nın yetişkin biri olduğunun defalarca kanıtlanmasına rağmen hala ihmalle suçlandıklarını söyleyerek isyan ediyor. 2014 yılında boşanan çifti polis ihmalle suçlayarak haklarında dava açıyor.

Boşanan çift, defalarca Natalia’ nın yaşının büyük olduğunun kanıtlanmasına rağmen yargılandıkları için mağdur durumda olduklarını söyledi.


Harun Gencel

Harun Gencel

Harun Gencel 1991 Trabzon Doğumlu olan editörümüz , Sitemizde güncel olarak haber yazmakta olup aynı zamanda yayınlanan haberlerin kontrollerini de sağlamaktadır.