Çocuk sayısını gizleyen İngiltere Başbakanı Boris Johnson yeniden baba oldu

Koronavirüs tedavisinin ardından bu hafta başında göreve dönen İngiltere Başbakanı Boris Johnson ile yakın zamanda nişanlandığı sevgilisi Carrie Symonds’ın bebekleri dünyaya geldi. Çift, bebeklerinin cinsiyetinin erkek olduğunu açıkladı.

Başkent Londra’da doğum yapan anneyle ve bebeğin sağlık durumlarının iyi olduğu kaydedildi. Johnson’ın sözcüsü, “Başbakan ve Bayan Symonds, Ulusal Sağlık Servisi’nin muhteşem doğum ekibine teşekkür ediyor” dedi.

Çifti ilk kutlayan isimlerden biri Sağlık Bakanı Matt Hancock oldu. Twitter hesabından açıklama yapan Hancock, “Boris ve Carrie adına çok heyecanlıyım. Katışıksız bir sevinç yaşamaları harika” dedi.

Kaç çocuğu olduğuna dair sorulara ısrarla yanıt vermekten kaçınan Boris Johnson, daha önce Marina Wheeler ile evliydi. 2018 yılında boşanan çiftin birlikte dört çocuğu bulunuyor. Wheeler’dan önce bir evlilik daha yapan Johnson’ın en az bir çocuğu daha olduğu tahmin ediliyor.

Son dört İngiltere başbakanından ikisi olan David Cameron ve Tony Blair de bu görevdeyken baba olan isimlerdendi.

Renkli özel hayatıyla İngiliz bulvar gazetelerinin yer vermeyi çok sevdiği Boris Johnson, çocuklarının sayısı konusunu gizli tutacağını belirtmişti.

Kadir Polat

Kadir Polat 29 Yaşında ve İktisat Bölümü mezunu olup sitemizde uzun süredir Ekonomi Kategorisi başta olmak üzere güncel haberler yazmaktadır.

Bunları da sevebilirsiniz