Sevdikleriyle görüşmede yaşanan duygusal anlar!

24 Mart 2020 itibariyle, dünya genelinde koronavirüsün toplam 381 bin 589 vakası var. Bunlardan 16 bin 559 kişi COVID-19’a yenik düşerken, toplam 101 bin 806 kişi iyileşti. Çoğu hükümet, ülke çapında karantinalar uygulamaya başlayana kadar kendi kendine tecrit ve sosyal mesafeyi koruyor. İşte sevdiklerini tehlikeye atmadan görüşmenin yolunu bulan kişiler.

Dünyayı etkisi altına alan yeni koronavirüs pandemisi nedeniyle birçok insan evde kalıyor ve insan temasından olabildiğince uzak kalmaya çalışıyor. Bununla birlikte dünyanın dört bir yanındaki insanlar, bu deneme süresi boyunca kendilerini ve başkalarını güvende tutmak için pencerelerden sevdikleriyle nasıl etkileşime girdiklerinin en özel fotoğraflarını paylaşıyorlar.

Yeni doğan bebek anneannesi ve dedesiyle bu şekilde buluşabiliyor.

4

Torunu dedesine cam bölme arkasından nişanlandığı haberini veriyor. Bu anların duygusal  yaşandığı oldukça aşikar.

6

‘Babamı görmek için her gün geliyorum ve telefonla konuşuyoruz. Umarım sarılacağımız günler de gelecek.’ yazısıyla en özel anını paylaştı.

8

Pencerelerden sevdikleriyle nasıl etkileşime girdiklerinin en özel fotoğraflarını sosyal medya hesabında duygu yüklü anlarını paylaşıyorlar.

Kadir Polat

Kadir Polat 29 Yaşında ve İktisat Bölümü mezunu olup sitemizde uzun süredir Ekonomi Kategorisi başta olmak üzere güncel haberler yazmaktadır.

Bunları da sevebilirsiniz