Edirne Emniyetinden mahallelerde huzur toplantıları

6 0

EDİRNE (AA)

Edirne Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ve Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri mahallelerde huzur toplantıları düzenliyor.
Her hafta bir mahallenin kahvehanesinde gerçekleşen toplantıda, vatandaşlar polis ekiplerine istek ve sıkıntılarını dile getiriyor.
Mahalle sakinlerine suçla mücadele hakkında bilgi veren ekipler, mahallelerin huzuru yerinden sağlanması amacıyla broşürler dağıtıyor.
Abdurrahman Mahallesi’nde düzenlenen huzur toplantısına Edirne Emniyet Müdürü Ali Kemal Kurt, Edirne Emniyet Müdür Yardımcısı Alpaslan Bilsel ve Asayiş Müdürü Şener Derin de katıldı.
Emniyet Müdürü Kurt, burada yaptığı konuşmada, Abdurrahman Mahallesi’nde yaşayan vatandaşların asayiş konularına duyarlı olduğunu söyledi.
Edirne’nin güvenli ve huzurlu bir şehir olduğunu aktaran Kurt, güven ve huzurun devam etmesi için düzenledikleri huzur toplantılarında vatandaşların taleplerini aldıklarını kaydetti.
Kurt’un konuşmasının ardından vatandaşlar istek ve taleplerini dile getirdi.
Toplum destekli polis ekipleri de vatandaşların taleplerinin not aldı.


Muhabir: Cihan Demirci
Redaktör: Salih Baran
Yayınlayan: Ufuk Kırabalı

İLGİLİ HABERLER

CEO Club Bankacılar Zirvesi

Posted by - Eki 31, 2018 0
Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin: “Vodafone olarak geleceği heyecan verici bulduğumuzu her fırsatta söylüyoruz. Bu heyecan…

Beşiktaş’ın yeni transferi

Posted by - Tem 19, 2017 0
Beşiktaş; Lens, Negredo, Mangala ve Yusuf’u bitiriyor Transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş, Marcelo’nun yerini Eliaquim Mangala ile doldurmayı çok istiyor… Siyah-Beyazlılar,…