Giyim Sektöründe Konkordato ilanları Artıyor

72 0

Konkordato talep eden firmalar arasına Türkiyede 53 mağazası bulunan ve bayisi sayısının 150 ve fazlası olduğu bilinen Tekstil sektöründe ‘’imza ‘’ markasıyla tanınan ülkenin giyim devi iflas anlaşması talep etti.

İmzanın Sahibi Hataylı TAŞKINIRMAK Ailesinden Kritik Karar

Tekstil sektörünün yakından bildiği 30 yıla aşkın süredir sektörde faaliyet gösteren Hataylı Taşkınırmak ailesi, Ekonomik çıkmazı aşamayınca mahkemeye başvurdu.  Tüm sektörün ‘’imza’’ diye bildiği şirket unvanı : Taşkınırmak Giyim Sanayi Ve Ticaret AŞ ve Tagisa Giyim San. ve Tic. Limited Şti. için konkordato talep edildi.

TEKSTİL Ve HAZIR GİYİM SEKTÖRÜNDEN 2 İSİM DAHA

Türkiye genelinde giyim sektörü arasında bulunan Marka Park adıyla 16 mağazası var. İçinden geçtiğimiz zorlu süreç Marka Park Mağazacılık ve Pazarlama AŞ ve Vepa Group için de iflas anlaşması talep edilmesine sebeb oldu. Gruba bağlı Vepa Aktif Spor Giyim A.Ş., DMR Giyim Kozmetik Ticaret Limited Şirketi ve sahipleri Ahmet Önder Öztarhan, Burak Öztarhan ve Mehmet Tuncer Öztarhan’ın da konkordato kapsamına alınması talep edildi.


İLGİLİ HABERLER

Borsa haftaya yükselişle başladı

Posted by - May 20, 2019 0
Borsa İstanbul’da BIST 100 endeksi, haftaya yüzde 0,11 yükselişle 86.894,95 puandan başladı. Borsa İstanbul‘da BIST 100 endeksi açılışta, 98,89 puan ve yüzde…