Eser Yenenler, Murat Boz Nihal-Bahar Candan’lı geceye dair ilk kez konuştu

553 0

Murat Boz’un yakın dostu olan Eser Yenenler’le yaptığı alem gecesi Aslı Enver ile olan ilişkisini bitirmişti. Eser Yenenler o geceye dair ilk defa konuştu. Murat Boz 3 Mayıs akşamı Eser Yenenler’le birlikte bir mekanda eğlenmiş ve geceyi Yenenler’in evinde Nihal ve Bahar Candan kardeşlerle geçirmişti. Bu olay Murat Boz’un Aslı Enver’le ilişkisinin sonunu getirmişti.

Eser Yenenler, Murat Boz ve Aslı Enver’in ayrılmasına sebep olduğu yönündeki eleştirilere sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla cevap verdi:

“A a bu yaştan sonra yuva yıkan kadın gibi oldum. O gece kimse kimseyi aldatmadı, söylendiği gibi 5 kişi değil, 15 kişiydik. Bir de yuva yıkacak olsam en yakınımdakilerden başlardım.”

Oyuncu Aslı Enver, skandal parti sonrası ayrıldığı sevgilisi Murat Boz’a Yeniköy’de birlikte yaşadıkları evi boşaltması için haber göndermişti.


İLGİLİ HABERLER

Leave a comment


TOPlist internetin gazetesi haber toplist.biz.tr hittoplist.net arama motorlarina kayit, site ekle, link ekle, toplist site ekle http://turkcetoplist.tk Zirvehit.Com