Eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’den Karar

551 0

Eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün yarın cuma namazı sonrası son zamanlarda isminin geçtiği konular hakkında açıklama yapacağı öğrenildi.

Eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün yarın cuma namazı sonrası son zamanlarda isminin geçtiği konular hakkında açıklama yapacağı öğrenildi.

AKP’Lİ Mustafa ELİTAŞ: GÜL’ÜN BU SPEKÜLASYONLARI MUTLAKA BİTİRMESİ GEREKİR

Önceki CHP Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal’ın 2019’daki Cumhurbaşkanlığı seçiminin olası adayları arasında adını geçirdiği 11’inci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’e AKP’den, “Açıklama yapıp spekülasyonları bitir” mesajı gelmişti. AKP Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, bir haber kanalında yaptığı açıklamada, “Sayın Gül ile ilgili çeşitli spekülasyonlar yapılıyor. Sayın Gül’ün bu spekülasyonları mutlaka bitirmesi gerekir. Sayın Gül’ün net olmadığından dolayı da böyle sorularla karşılaşıyor. Eğer rahatsızsa böyle sorulardan net bir şekilde cevabını vermesi gerekir. Yok rahatsız değilse, cevapsız bıraktığı takdirde herkes bu soruyu her zaman sorma ve bununla da muhatap olmayla karşı karşıya kalacaktır. Benim tanıdığım Sayın Gül buna net bir cevap vermelidir” dedi.


İLGİLİ HABERLER

Fatih’te Büyük Soygun

Posted by - Tem 23, 2018 0
İstanbul Fatih’te yüzleri maskeli 10 kişi, bir döviz bürosundan yaklaşık 150 bin dolar değerinde soygun gerçekleştirdi. Polis ekipleri hırsızların yakalanması…

Leave a comment