Facebook’a Flörtleşme Uygulaması Geliyor!

67 0

Facebook’a Flörtleşme Uygulaması Geliyor!

Facebook sürekli güncellemeleri ve son zamanda yaşanan krizi ile gündemden düşmüyor. Şimdi de Facebook yeni özelliğini duyurdu. Facebook çöpçatanlık ve geçmişi sil uygulaması getirecek. Geçmişe dayalı paylaşımları silecek bir özellik getiren Facebook flörtleşme uygulamasını yakın zamanda hizmete geçireceğini açıkladı. Facebook’a Flörtleşme Uygulaması Geliyor!

Veri Güvenliği İçin Önlemler Alıyoruz

ABD’li sosyal medya ağı Facebook’un CEO’su Mark Zuckerberg, sosyal medya şirketinin Kaliforniya’nın San Jose şehrinde düzenlenen F8 geliştiriciler konferansında konuştu.

Zuckerberg, 2018 yılının Cambridge Analytica skandalıyla başa çıkmaya çalışan şirket için yoğun geçtiğini belirterek, kullanıcıların veri güvenliği için daha geniş önlemler alacağını vurguladı. Zuckerberg, 2018 yılının Cambridge Analytica skandalıyla başa çıkmaya çalışan şirket için yoğun geçtiğini belirterek, kullanıcıların veri güvenliği için daha geniş önlemler alacağını vurguladı.

Diğer taraftan 33 yaşındaki iş insanı, Facebook’a eklenecek yeni özellikleri duyurdu.Zuckerberg’in açıklamasına göre Facebook’ a yeni bir flörtleşme aracı eklenecek ve kullanıcılara platformdaki aktivite geçmişlerini silme olanağı tanınacak.

“FACEBOOK’TAKİ FLÖRTLEŞME UYGULAMASI UZUN DÖNEMLİ İLİŞKİ ARAYANLAR İÇİN”

Tinder ve Bumble gibi rakip flört uygulmalarının aksine, Facebook’a gelecek olan flörtleşme özelliğinin uzun dönemli partnerler bulmak için kullanılacağını sözlerine ekledi:“Facebook’ta kendilerini bekar olarak işaretleyen 200 milyon insan var. Yapacağımız uygulama ile gerçek ve uzun dönemli ilişkiler inşa etmek için çalışıyoruz, belki de hepimiz için en çok anlam taşıyan o kişiyi bulmak için…”

Zuckerberg, flörtleşme özelliğinin tamamen opsiyonel olduğunu bildirdi. Buna göre Facebook kullanıcıları arkadaşlarının flört aktivitelerini göremeyecek, ancak kullanıcının partner tercihine göre hali hazırdaki arkadaşlarını ya da ortak arkadaşlarını önerebilecek.

Summary
Facebook'a Flörtleşme Uygulaması Geliyor!
Article Name
Facebook'a Flörtleşme Uygulaması Geliyor!
Description
Facebook'a Flörtleşme Uygulaması Geliyor! Facebook sürekli güncellemeleri ve son zamanda yaşanan krizi ile gündemden düşmüyor. Şimdi de Facebook yeni özelliğini duyurdu. Facebook çöpçatanlık ve geçmişi sil uygulaması getirecek. Geçmişe dayalı paylaşımları silecek bir özellik getiren Facebook flörtleşme uygulamasını yak
Author
Publisher Name
İnternetin Gazetesi

İLGİLİ HABERLER