Galatasaray’da Mehmet Özbek depremi!

485 0

Galatasaray’da Dursun Özbek’in kardeşi olan Mehmet Özbek, görevinden istifa etti. Galatasaray Sportif AŞ’de yöneticilik yapan ve Florya Metin Oktay Tesisleri’nde takımla yakından ilgilenen Mehmet Özbek’in görevinden ayrılmasının ardından Florya’daki tek sorumlu Cenk Ergün olacak.

Galatasaray’da Başkan Dursun Özbek, futbolla bire bir ilgilenme kararı alıp Florya’da yeni yapılanmaya giderken camiada çok eleştirilen Mehmet Özbek de Florya’daki görevinden istifa etti.

Futbol direktörü Cenk Ergün’ün direk olarak bağlı çalıştığı Mehmet Özbek’in artık bu görevlerinden ayrıldığı ortaya çıktı. FutbolArena’nın edindiği özel bilgiye göre Mehmet Özbek artık Florya’da olmayacak. Sezonun içinde Cenk Ergün’ün futbol ile ilgili her kararı alırken danıştığı, Florya’daki sorunlarla ilgilenen, transfer görüşmelerini yürüten Mehmet Özbek artık bu görevlerinden istifa etti.

Florya’da profesyonel bir yapıya geçen Galatasaray’da Sportif Direktör Cenk Ergün yalnızca başkan Dursun Özbek’e bağlı olarak çalışacak.

Ve Florya’daki bütün konular ve transferlerle yalnızca Cenk Ergün ile Başkan Dursun Özbek ilgilenecek.


İLGİLİ HABERLER

Elon Musk’ın Projeleri

Posted by - Şub 28, 2018 0
Elon Musk’ın Projeleri Elon Musk ulaşım alanında duyurduğu son projeleri ile hayal gücünün sınırları olmadığını bir daha gösterdi. Elon Musk’ın…

YSK’dan ara karar

Posted by - Nis 27, 2019 0
AK Parti’nin YSK Temsilcisi Recep Özel, Kurulun İstanbul seçimlerine ilişkin 5 bin 315 kısıtlı seçmenin daha araştırılmasına ilişkin ara karar…

Leave a comment