Gökhan Gönül’den Bomba FETÖ Açıklaması!

273 0

Beşiktaş’ın milli oyuncusu Gökhan Gönül bugün kendisi hakkında ortaya atılan ‘Gökhan Gönül’e FETÖ kazığı’ haberlerine çok sert reaksiyon gösterdi. Gönül, “Sen değil,senin 7 sülalen adımı FETÖ denilen vatan hainleriyle aynı cümle içinde kullanamaz!!” ifadelerini kullandı.

Bugün bazı gazetelerde ve haber sitelerinde Gökhan Gönül ile ilgili ortaya atılan şok iddia ortalığı karıştırmıştı. Balıkesir’de FETÖ’den görevden alınan müdürlerin, Gökhan Gönül’e, imara açılacak tarlayı 7.5 milyon TL’ye sattığı. Bakanlığın daha sonra bölgeyi planına almadığı öne sürülmüştü.

‘Gökhan Gönül’e FETÖ kazığı’ başlığı ile verilen bu habere Milli futbolcu adeta feveran etti.

Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Gökhan Gönül, ‘Siz susuyoruz diye hayırdır? Haber yapayım derken Siz o kırmızı çizgileride aştınız artık. Ağzından çıkanı kulağında duyacak!! Sen değil,senin 7 sülalen adımı FETÖ denilen vatan hainleriyle aynı cümle içinde kullanamaz!!’ ifadelerini kullandı.


İLGİLİ HABERLER

153 konteyner yüklü gemi battı

Posted by - Mar 19, 2019 0
İran’ın güneyindeki Hürmüzgan eyaletindeki bir limanda Komor Adaları bandıralı 153 konteyner yüklü gemi, tahliye işlemi sırasında halatının boşalması sonucu yan…

İŞİD Katliamı

Posted by - Haz 15, 2017 0
Reuters haber ajansına konuşan Filipin milletvekili Alonto Adion, IŞİD’in kısmen kontrolü altındaki Marawi kentinde kaçan bölge sakinlerinin 500 ila 1000…