Gönüllüler Denizden Şırınga Temizledi!

57 0

Gönüllüler Denizden Şırınga Temizledi!

Akdeniz’i temiz tutalım kampanyası ile sivil toplum örgütlerinin de desteği ile kıyılarda kapsamlı bir temizlik gerçekleştirildi. Temizlik esnasında mandaldan şırıngaya kadar bir çok madde bulundu ve deniz kıyılarından arındırıldı. Gönüllüler Denizden Şırınga Temizledi!

“Akdeniz’i Temiz Tutalım” kampanyası çerçevesinde Türkiye dahil tüm Akdeniz ülkelerindeki çevre odaklı sivil toplum örgütlerinin desteğiyle, kıyılarda eş zamanlı temizlik gerçekleştirildi. Deniz Temiz Derneği/TURMEPA öncülüğünde deniz gönüllüleri tarafından Büyükada’da kıyı ve deniz temizliği yapıldı.

Kendi Ellerimiz İle Doğayı Yok Ediyoruz

Denizden toplanan maddeler şaşırttı. Çamaşır mandalı, iğne şırıngası, çakmak, krem kutusu, su ambalajı ve daha yüzlerce yabancı madde temizden toparlandı. Bu maddelerin yeri deniz kıyıları değil, geri dönüşüm merkezleri olmalıdır. Ancak ne yazık ki insanlar duyarlı değil ve doğayı koruması gerektiğinin farkında değil. Kendi ellerimiz ile doğayı yok ediyoruz.

Summary
Gönüllüler Denizden Şırınga Temizledi!
Article Name
Gönüllüler Denizden Şırınga Temizledi!
Description
Gönüllüler Denizden Şırınga Temizledi! Akdeniz'i temiz tutalım kampanyası ile sivil toplum örgütlerinin de desteği ile kıyılarda kapsamlı bir temizlik gerçekleştirildi. Temizlik esnasında mandaldan şırıngaya kadar bir çok madde bulundu ve deniz kıyılarından arındırıldı. "Akdeniz’i Temiz Tutalım" kampanyası çerçevesinde
Author
Publisher Name
İnternetin Gazetesi

İLGİLİ HABERLER

Marmara’da kar manzaraları

Posted by - Şub 24, 2019 0
İstanbul ve Marmara’nın diğer illerinde dün başlayan kar yağışı etkisini sürdürüyor. Vatandaşlar ise karın keyfini çıkarmaya çalışıyor. Tekirdağ’da, şehir merkezi…