Çalışma saatleri belirli !

Tam kapanmada  marketler, bakkallar,tatlıcılar ,kuruyemişçiler, süper marketler, manavların çalışma saatleri düzenlenip belirlendi.

29 Nisan 2021 Perşembe günü tam kararı alınması sonrası  süper marketler ve marketler  tam kapanmadan dolayı çalışma saatlerini değiştirdiler . Bunun sonucunda herkesin akılda kalan soruların kalması oldu.  Marketler saat kaçtan kaça kadar açık kalır ? ,marketler kaçta kapatır ? gibi akılda kalan soruların kalmaması için  sorular cevaplara göre yerini aldı .İşte market  ihtiyacını karşılayacaklar için o ayrıntılar…

 

Marketler kaçta açılıp ,kaçta kapatıyor ?

30 Nisan 2021 Cuma gününden itibaren geçerli olan genelgeye göre , hafta içi market çalışanları saat 10:00 17:00 arası müşterilerle ilgilenecekler. Ama pazar günleri marketler kapalı olacaklar .  Pazar günü kapalı  marketlerden  bazıları ise , ŞOK, A101,BİM, MİGROS olarak belirlendi. Diğer marketler ve süper marketler de  diğerleri gibi kapalı olacak.  Vatandaşlar ikametlerine yakın olan market ve süper marketlere gidebilecektir.

Bakkal ,manav,kasap, tatlıcılar ,kuruyemişçiler kaçta  açık ,kaçta kapalı?

Sokak kısıtlaması olduğu günlerde ,bakkal, manav ,kasap, tatlıcılar, kuruyemişçiler 10:00-17:00 arası  olarak belirlendi.

Bunları da sevebilirsiniz