Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile telefonda konuşan Demet Akalın, ne konuştuklarını anlattı:

256 0

“Telefonumu evde bırakıp gitmeme Sayın Cumhurbaşkanı çok şaşırdı” dedi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, geçtiğimiz aylarda İstanbul-İzmir’e yeni yapılan otoyol dan övgüyle bahseden Demet Akalın’ı telefonla arayıp tebrik etmişti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın aradığı sırada cep telefonunu evinde bırakıp markete alışverişe gittiğini söyleyen Demet Akalın, “Markete gittiğim sırada telefonumu evde bırakmama Cumhurbaşkanı ERDOĞAN bile şaşırdı” dedi.

Ünlü pop şarkıcısı Demet Akalın, açılışını Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yaptığı ve geçiş ücretlerinin 256 TL olduğu İstanbul-İzmir otoyolundan geçti. Ünlü Şarkıcı, yoldan bir resim paylaşarak yeni yapılan otoyolu çok beğendiğini söyleyince Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan telefonla arayarak teşekkür etmişti. Bugün Tv8 kanalında yayın yapan “Gel Konuşalım” programına davetli olan Demet Akalın, canlı yayında Erdoğan ile konuşmasının detaylarını anlattı.

Eve geldiğimde eşim ‘Cumhurbaşkanı seni arıyor’ dedi. Allah dedim. Adam (Cumhurbaşkanı) bana ne dedi biliyor musunuz? ‘İnanamıyorum market alışverişini siz mi yapıyorsunuz?’ dedi. Ben de ‘Evet’ dedim. Cumhurbaşkanı bile telefonumu yanıma almamama şaşırdı yani. Yol için tebrik telefonu açmıştı.


Oktay Salış

Oktay Salış

Editörümüz Edebiyat Fakültesinden yakın zamanda mezun olup sitemizde güncel haberler yazmaktadır.