Eşine yıllarca sahte mesajlarla ev temizliği yaptırdı

Avustralya’da yaşayan Rebecca adında bir kadın, 3 yıl boyunca eşine ev sahibinin yaklaşan ziyaretleri ile ilgili mesajlar atarak kendisine ev işlerinde yardımcı olmasını sağladı. Rebecca, Avustralyalılardan oluşan bir Facebook grubunda temizlikle ilgili bir ‘life hack’ paylaşımında bulunarak, ucuz bir telefon satın aldığını ve numarasını kendi kullandığı telefonda ‘ev sahibi’ olarak kaydettiğini belirtti.

Yardıma ihtiyaç duyduğunda kendi telefonuna ev sahibinin evi kontrol veya onarım için geleceğini yazan bir mesaj gönderdiğini ifade eden Rebecca, daha sonra mesajı eşine gösterdiğini ve onun her zaman yardım etmeyi kabul ettiğini aktardı.

Böylelikle Rebecca 3 yıl boyunca kocasını, evin önündeki çimleri biçmek, mobilyaları yerlerini değiştirmek ve temizlik dahil ev yükümlülüklerini yerine getirmesini sağladı.

Sosyal ağ kullanıcıları ise kadının ürettiği çözümü dahice bulduklarını ifade etti. Kadın kullanıcılardan biri, yaptığı yorumda, ‘Bu bir klasik! Ben her şeyi kendim yapacağımı söylüyorum ve yapmaya başladığımda eşim gelip yardım ediyor. Bazen bir şeyleri yapması için babamı çağıracağımı söylüyorum. Bu her zaman çalışıyor’ ifadelerini dile getirdi.

Kadir Polat

Kadir Polat 29 Yaşında ve İktisat Bölümü mezunu olup sitemizde uzun süredir Ekonomi Kategorisi başta olmak üzere güncel haberler yazmaktadır.

Bunları da sevebilirsiniz