Bu Hale Gelebilmek İçin 1 Milyon Lira Harcadı!

903 0

Küçük kız çocuklarının en sevdiği oyuncaklardan biri olan ‘Barbie’nin sevgilisi ‘Ken’e benzemek için yapmadığı şey kalmayan Rodrigo Alves, bu kez kendine yapay karın kası yaptırdı. Bugüne kadar yaklaşık 60 kez ameliyat masasına yatan Alves, bu görüntüye ulaşabilmek için 1 milyon 200 bin TL harcadı.

Çoğu insan spor salonlarında saatlerce vakit geçirerek karın kası yapmaya çalışıyor. Ancak Brezilyalı Rodrigo karın boşluğuna yapay kaslar yaptırarak kolay bir çözüm buldu.

Yapay kaslarını gururla sergileyen Alves, yıllar boyunca yaptırdığı estetik operasyonlara 1 milyon 200 bin TL harcadı ve kendine Human Ken Doll (İnsan Ken bebek) adını kazandırdı.

Rodrigo bu görüntülerden birkaç gün sonra 60. ameliyatına girerek saç ekimi yaptırdı. Saçlarının yavaş yavaş dökülmeye başladığını söyleyen Alves, şu an için cinsiyet değiştirmeyi düşünmediğini ancak yeni saç çizgisinin onu daha kadınsı göstereceğini itiraf etti. Estetik operasyon bağımlılığından utanmadığını söyleyen Alves, senede ortalama olarak 15 kez ameliyat oluyor!

‘Yanlış bedende doğmuşum. Ruhum, görüntümle asla uyuşmuyordu. Şimdi ise olduğum halimden çok memnunum. Aslında Ken’e benzemek için özel bir isteğim yoktu. Ancak ameliyatlardan sonra herkes ikimizin ne kadar benzediğine dair yorumlarda bulundu. Şimdi görüntümden çok mutluyum ve ameliyatlara devam edeceğim’ diyor.

Londra’da okurken diğer arkadaşlarının yanında kendini çirkin hissettiği için ilk kez 2004 yılıda bıçak altına yatan Alves, bugüne kadar botoks, burun ameliyatı, yağ aldırma, göğüs implantı gibi pek çok operasyon geçirdi. ‘İyi görünmek için çok acı çektim ve bir madalyayı hak ediyorum’ diyen Alves, çocukken görüntüsü yüzünden arkadaşlarının onunla çok dalga geçtiğini de sözlerine ekliyor. ‘Çocukken kız gibi göğüslerim vardı. Şişman, çirkin ve şekilsiz olduğum için depresyondaydım. İstediğim tek şey Brezilyalı standartlarında bir güzellikti, bu sayede toplumun beni kabul etmesini istedim’ diyor ve ekliyor: ‘İnsanlar benim bir ucubeye benzediğimi düşünebilir ama bu beni incitmiyor. Bazıları da gerçek olmadığımı, çizilmiş gibi yapay durduğumu söylüyorlar. Ama ben mutluyum. Popülerim, kendime güvenim var. İnsanlar sürekli bana dokunmak istiyor ve benle selfie çektiriyorlar. İlgi odağı olmayı seviyorum.’


Kadir Polat

Kadir Polat

Kadir Polat 29 Yaşında ve İktisat Bölümü mezunu olup sitemizde uzun süredir Ekonomi Kategorisi başta olmak üzere güncel haberler yazmaktadır.