Haluk Levent talk show’a başlıyor: ‘Kral Çıplak’

Ünlü şarkıcı ve AHBAP Derneği’nin kurucusu Haluk Levent, geçtiğimiz günlerde açtığı YouTube kanalı üzerinden 13 Mayıs’tan itibaren talk show programı yapacak. Koronavirüs salgını nedeniyle birçok ünlü isim kendini karantinaya alan vatandaşlara online platformlar üzerinden ulaşmaya başladı.

Geçtiğimiz günlerde YouTube kanalı açan şarkıcı Haluk Levent de ‘Kral Çıplak’ adında programını açtığı kanaldan yayınlayacak. ‘Kral Çıplak’ın ilk programı, Haluk Levent’in 27 yıl önce ilk albümünü çıkardığı tarih olan 13 Mayıs’ta sevenleriyle buluşacak.

Kurduğu Ahbap Derneği’yle zor durumda olan yurttaşlara yardım eden sanatçı Haluk Levent, canlı olarak yayınlanacak programı sevenleri ile buluşuyor.

Programının her hafta çarşamba günleri yayınlanacağını duyuran Levent, “Konserlerime geldiniz, televizyonlarda izlediniz, radyoda dinlediniz, Twitter’da takip ettiniz, Instagram’da etiketlediniz, Facebook’ta dürttünüz. Arkadaşlar, yakında her çarşamba YouTube canlı yayınında ben sizlerle birlikte olacağım, acaba YouTube’da da beraber olur muyuz?” diyerek hayranlarını programına çağırdı.

Kadir Polat

Kadir Polat 29 Yaşında ve İktisat Bölümü mezunu olup sitemizde uzun süredir Ekonomi Kategorisi başta olmak üzere güncel haberler yazmaktadır.

Bunları da sevebilirsiniz