Kayseri’de Cani Koca Eşini Başından Vurup Kayıplara Karıştı

293 0

Kayseri Melikgazi ilçesi Tavlusun mahallesinde bulunan Atatürk caddesinde yaşayan 32 yaşındaki Mehmet Dik tartıştığı 27 yaşındaki eşi Gizem Vural Dik’ i tabanca ile başından vurarak öldürdü. Daha sonra polisi arayarak eşini öldürdüğünü söyleyen Mehmet Dik, polis tarafından her yerde arama çalışması başlatıldı.

Atatürk caddesinde Vahit Apartmanında 4 yıllık eşi Gizem Vural Dik ile bilinmeyen nedenlerden dolayı tartışan klima tamircisi Mehmet Dik, ruhsatsız tabancası ile eşine ateş açarak başından yaralayıp arabası ile kaçtı. Mehmet Dik’ e ait araç yaklaşık 15 km uzaklıktaki Çeçenistan parkında terk edilmiş olarak bulundu. 115 Polis İmdat hattını arayıp “eşimi vurdum” diyerek, olay yeri adresini veren Mehmet Dik kayıplara karıştı.

İhbar üzerine eve gelen polis ekipleri, kilitli kapıyı çilingir yardımı sayesinde açarak içeri girdi. Oturma odasında hareketsiz yerde yatan 1 çocuk annesi Gizem Vural Dik, sağlık ekiplerinin yaptığı kontrolde başından vurularak öldürüldüğünü tespit ettiler.

Olay yeri inceleme ekiplerince yapılan geniş çaplı araştırma’dan sonra, Gizem Vural Dik’in cansız bedeni Cumhuriyet Başsavcısının talimatı ile Kayseri Devlet Hastanesi Morguna kaldırıldı. Olay ile ilgili soruşturma devam ediyor.


Harun Gencel

Harun Gencel

Harun Gencel 1991 Trabzon Doğumlu olan editörümüz , Sitemizde güncel olarak haber yazmakta olup aynı zamanda yayınlanan haberlerin kontrollerini de sağlamaktadır.