Marilyn Monroe 94. doğum gününde anılıyor

 Sachon , İngiliz model Suzie Kennedy ile fotoğraf çekimi gerçekleştirdi. Sachon, çekmiş olduğu  fotoğraflarla “Yıkıcı Yenilik” olarak adlandırdığı  bir sergi  açtı.

 

İngiliz fotoğrafçı Daniel Sachon, “Marilyn Monroe bugün yaşasaydı nasıl görünürdü?” sorusuna yanıt veren bir projeye imza attı. Sachon, efsanevi Amerikalı oyuncu Marilyn Monroe’ya benzerliğiyle dikkat çeken İngiliz model Suzie Kennedy ile fotoğraf çekimi gerçekleştirdi. Sachon, çekmiş olduğu  fotoğraflarla “Yıkıcı Yenilik” olarak adlandırdığı  bir sergi  açarak. Fotoğraflarda Monroe, günümüz insanı gibi elinde akıllı telefonla ya da kartın bardakta kahve içerken  duruyor. Sergisi hakkında Daily Mail’e konuşan fotoğrafçı, “Şöhretin kısa süreli olduğu, markalarla ünlülerin hiç olmadığı kadar güçlü ilişkilerinin olduğu günümüz dünyasında Marilyn’in bugün nerede durabileceğine bakmak istedim” olarak söyledi.

 

Marilyn Monroe bugün yaşasaydı nasıl görünürdü? (94. doğum günü) | NTV

Marilyn Monroe bugün yaşasaydı nasıl görünürdü? (94. doğum günü) | NTV

 

 Peki Marilyn Monroe Kimdir ?

Marilyn Monroe  1 Haziran 1926 – 5 Ağustos 1962), Amerikalı oyuncu ve model olarak tanındı .1944’te bir fabrikada çalışırken First Motion Picture Unit’ten bir fotoğrafçıya tanıtıldı ve başarılı bir pin-up mankenlik kariyerine başladı.

Marilyn Monroe on the set of "Something's Got To Give", 1962. | Marilyn monroe photos, Marilyn monroe, Marilyn monroe 1962

Bunları da sevebilirsiniz