Marmara’da kar manzaraları

254 0

İstanbul ve Marmara’nın diğer illerinde dün başlayan kar yağışı etkisini sürdürüyor. Vatandaşlar ise karın keyfini çıkarmaya çalışıyor.

Fotoğraf:A.A./Tekirdağ

Tekirdağ’da, şehir merkezi ile Hayrabolu ilçesinin yüksek kesimlerinde kar yağışı devam ediyor.


Fotoğraf:A.A./İstanbul

İstanbul’da dün başlayan kar yağışı etkisini sürdürüyor. Kar yağışından dolayı kentte ağaç devrilmeleri yaşandı. Arabaların üzerine ve yola devrilen ağaçlar, itfaiye ekipleri tarafından kaldırıldı.


Fotoğraf:A.A./İstanbul

İstanbul’da kar yağışı Sultanahmet Meydanı’nda da etkili oldu. Güzel kar manzaraları ortaya çıktı. Yerli ve yabancı turistler kar yağışı sonrası fotoğraf çekti.


Fotoğraf: Gazeteci Harun /internetingazetesi.com – İstanbul

İstanbul’un ara mahallelerinde ise çocuklar hem kartopu oynadılar hem de tepsi ve naylon muşambayla evlerinin sokağında kayak yaparak eğlendiler.


Fotoğraf: Gazeteci Harun /internetingazetesi.com – İstanbul

Kocaeli’de, şehir merkezi ile Kartepe ve Başiskele ilçelerinin yüksek kesimlerinde kar yağışı aralıklarla devam ediyor. Kar yağışı, Umuttepe’deki Kent Ormanı’nda güzel görüntüler oluşturdu. Çocuklarıyla birlikte bölgeyi ziyaret eden vatandaşlar, hatıra fotoğrafı çektirerek kar topu oynadı.


Fotoğraf:A.A./Kocaeli

Harun Gencel

Harun Gencel

Harun Gencel 1991 Trabzon Doğumlu olan editörümüz , Sitemizde güncel olarak haber yazmakta olup aynı zamanda yayınlanan haberlerin kontrollerini de sağlamaktadır.