Müsiad’da Görev El Değiştirdi

230 0

Merkezi Türkiye’de olan Müstakil Sanayi ve İşadamları Derneği Amerika birleşik devletleri yönetim başkanlığında görev değişikliği yaşandı.

Türkiye’nin milli derneklerinden olan MÜSİAD Amerika birleşik Devletlerin’ de bulunan MÜSİAD ABD’NİN kurucu liderlerinden olan ve 5 yıldır bu görevi layıkıyla yapan iş adamı Mustafa TUNCER başkanlık görevini yine kendisi gibi iş adamı olan Ayhan ÖZMEKİK’ e devretti

MÜSİAD DA ABD’ DE BAYRAĞI DEVRALDI

Amerika Birleşik Devletinin New jersey eyaletinde gıda sektörü üzerinde kurulu bir işletmesi olan Ayhan ÖZMEKİK bayrağı 5 yıldır başkanlık yapan iş adamı Mustafa TUNCER’ DEN devraldı

Mustafa TUNCER açıklamalarda bulundu

Devir teslimden sonra muhabirlere yaptığı açıklamada, Türkiye’nin milli markalarından MÜSİAD’ın ABD’deki temsilciliğinde beş yıldır görev yaptıklarını belirterek, “Kuruluş çalışmalarına 3 iş adamı ile yola çıktıkların ve getirdikleri konumu anlattı. MÜSİAD ABD,  New York ve Washington’da birer ofisi, ABD’de 100’u geçkin üyesi, 20’den çok şehirde de temsilcisi bulunan bir kurumdur.” Dediği kaydedildi.

ÖZMEKİK TEN TUNCER’E TEŞEKKÜR.

Görevi devralan yeni başkan Ayhan ÖZMEKİK görevi devreden eski başkan Mustafa Tuncer’e hizmetlerinden ötürü teşekkür ederek, “MÜSİAD ABD olarak, bundan önce çalışmalar nasıl devam ettiyse aynı özveriyle bundan sonra da çalışmalarımızı tüm herkese  yararlı ve istikrarlı bir şekilde sürdürmeye devam edeceğiz.” İfade etti.


Harun Gencel

Harun Gencel

Harun Gencel 1991 Trabzon Doğumlu olan editörümüz , Sitemizde güncel olarak haber yazmakta olup aynı zamanda yayınlanan haberlerin kontrollerini de sağlamaktadır.