NESLIHAN APA’NIN ESRARENGIZ KAYBOLUŞU

657 0

SERAP PAKÖZ’ÜN SUNUMUYLA HAFTA IÇI HER GÜN TV 8 EKRANLARINDA YAYINLANAN “GERÇEĞIN PEŞINDE” PROGRAMINA (BUGÜN) 4 AYDIR KENDISINDEN HIÇBIR HABER ALINAMAYAN NESLIHAN APA’NIN, ESRARENGIZ BIR ŞEKILDE ORTADAN KAYBOLUŞ HIKAYESI DAMGASINI VURDU.

Serap Paköz: “Burada genç bir kız var. Adana’da bundan tam 4 ay önce annesi ortadan kaybolmuş. Annesini aramaya geldi. İremciğim, nasıl bir gündü o gün?” diyerek, sözü Neslihan Apa’nın kızı İrem’e bıraktı.

NESLIHAN APA’NIN KAYBOLDUĞU GÜNÜ KIZI ANLATTI

İrem Apa, annesinin kaybolduğu günü şöyle anlattı; “O gün sıradan bir gündü. Annem ile birlikte evden çıktık. Annem teyzeme
gitti, ben arkadaşlarımla buluşmaya gittim. Akşam eve gelmedi. Sonra öğrendik ki o gün teyzeme de gitmemiş. Evden çıkarken annemin yanında sadece kol çantası vardı. Annemin telefonu 3 gün boyunca açıktı. Biz aradık, yakınlarımız aradılar, polisler aradılar telefon açılmadı. Yeri bulunamadı. Gittiği günün ertesi günü bana annemin telefonundan bir mesaj geldi. ‘Merak etme yavrum, akşam ararım’ yazıyordu. Bir arkadaşına da ‘Merak etme, akşam ararım’ diye bir mesaj gitmiş; ama o annem değildi. Annem öyle bir mesaj yazmaz. Maddi sıkıntılarımız vardı. Eşyalarımızı satmak zorunda kalmıştık. Evde annem ile babam arasında tartışmalar oluyordu; ama o gün morali gayet iyiydi hatta gülüşerek ayrıldık” Serap Paköz, Neslihan Apa’nın eşi İlker Bey’e; “Sence neolmuş olabilir?” diye sordu. İlker Bey; “Eşimin öldürüldüğünü düşünüyorum. Kız kardeşim, annemi arıyor. Hiç tanımadığım bir kişi kız kardeşime sosyal medya üzerinden mesaj atıyor. ‘Neslihan Genç’i tanıyor musun? Benim eşimle mi, arkadaşımla mı kaçtı’ öyle bir şey yazıyor. ‘Genç’ eşimin kızlık soyadı. Bunu kimse bilemez. Sonra bu hesabın sahte bir hesap olduğunu anladık” dedi.

NESLIHAN APA’NIN ANNESI DAMADINI SUÇLADI

Neslihan Apa’nın annesi Mecbure Hanım, telefonla canlı yayına bağlandı. Mecbure Hanım; “Daha önce eşi ile kavga ettiğinde
çocuklarını alıp, bana geldiği oldu. 2 yıl benim yanımda yaşadı. İşe koydum, çalıştı. Eşi kapıma geldi, aldı. Bu defa ben de hiçbir haber alamıyorum. Beni aramadan yapmazdı. Her gün hastanelerdeyim. Benim kızım, kocasından korkuyordu. Kocası kızımı dövüyordu. Kızımı benim yanıma göndermiyordu” dedi ve damadını suçladı. Söz alan İlker Bey; “Ben 19 senedir evliyim. 19 sene boyunca annesine gitti, geri geldi. Bu gitmelerin bir sonu olması lazımdı. Bu nedenle annesine göndermedim. Ben tartışmayı kendi kendime yaratmadım. Bizim sürekli tartışmamızın nedeni Neslihan’ın, dağınıklığı ve pisliğiydi. Bu nedenlerden karıma vurduğum da oldu, pişmanım. Hayatta olsun, geri dönsün ayağının altında paspas olmaya hazırım” dedi.

NESLIHAN APA’NIN KIZI GÖZYAŞLARI IÇINDE ANNESINE SESLENDI

Neslihan Apa’nın kızı İrem, gözyaşları içinde; “Anne, sana ihtiyacımız var. Beni duyuyorsan, ortaya çık” diyerek, annesine seslendi.


Kadir Polat

Kadir Polat

Kadir Polat 29 Yaşında ve İktisat Bölümü mezunu olup sitemizde uzun süredir Ekonomi Kategorisi başta olmak üzere güncel haberler yazmaktadır.