Ortak miting yeri ve tarihi belli oldu

Cumhur ittifakının ilk ortak mitingi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP lideri Devlet Bahçeli’nin katılımıyla 17 Mart’ta İzmir’de yapılacak.

31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala Cumhur İttifakı’nın ilk ortak mitingi belli oldu. AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Nihat Zeybekci, katıldığı televizyon programında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP lideri Devlet Bahçeli’nin 17 Mart’ta ilk ortak mitingi yapacaklarını söyledi.

Nihat Zeybekci, “Sayın Cumhurbaşkanımız ve Cumhur İttifakı ortağımız olan MHP lideri Sayın Devlet Bahçeli, 17 Mart’ta İzmir’de ortak bir miting yapacaklar. İlk defa iki liderin birlikte konuşacağı bir miting olacak” diye konuştu. Hazırlanan taslak programa göre, ilk ortak miting 17 Mart Pazar günü Alsancak Gündoğdu Meydanı’nda düzenlenecek. Programda herhangi bir değişiklik olmadığı takdirde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP lideri Devlet Bahçeli, burada seçmenlere hitap edecek. Ortak mitinge oldukça yüksek seviyede katılım bekleniyor.

Harun Gencel

Harun Gencel 1991 Trabzon Doğumlu olan editörümüz , Sitemizde güncel olarak haber yazmakta olup aynı zamanda yayınlanan haberlerin kontrollerini de sağlamaktadır.

Bunları da sevebilirsiniz