Siirt’li Çocukların İhtiyaçları Karşılandı

Tüm Şehit Çocukları Derneği’nin Mardin’de 2018 yılında hain bir pusuda  şehit düşen Muhammet Çoban’ın anısına oyuncu Nilay Toprak ile birlikte  Siirt Eruh Cintepe köyü çocuklarının ihtiyaçlarını ve kışlık ihtiyaçlarını karşıladı.

 

Geçtiğimiz gün  oyuncu Nilay Toprak’ın katılımıyla  olan kampanyada köy çocuklarınına  mont, eldiven, atkı ,kişisel bakım eşyaları ve oyuncaklar dağıtılarak miniklerin yüzlerini gülümsetti. Tüm Şehit Çocukları Derneğinin  kampanyasına . Dernek başkanı Meltem Kayan’nın yoğun çabalarıyla gerçekleştirilen yardım kampanyasına  oyuncu Nilay toprak  katılırken, Burcu Kara,Tolga Güleç, Zehra Yılmaz, Korcan Kol, Ece Özdikici, Nilsu Berfin Aktaç, Ufuk Bayraktar, Göksenin Köksal, Burak Tozkoparan, Murat Karabova Gibi  ünlü adlar sosyal medya hesaplarından çağrıda bulunarak destek verdiler.

 

Şehit Muhammet Çoban ve eşi Sanem Çoban’da kampanyada görüldü ve eşi ile ilgili anılarını Nilay Toprak ‘a anlatınca hüzünlü anlar yaşandı. Şehidimiz ve eşi evlenmeden önce oyuncunun videolarını birbirlerine paylaşarak keyifli zamanlar geçiriyorlarmış. Bunu öğrenen Toprak gözyaşlarını tutamadı ve kampanya boyunca Sanem Çoban’ın yanında hiç ayrılmadı..

 

 

siirtli cocuklar sevindi

 

 

 

siirtli cocuklar sevindi2

 

siirtli cocuklar sevindi3

 

siirtli cocuklar sevindi4

Bunları da sevebilirsiniz