Son dakika! Beylikdüzü’nde Büyük Yangın!

464 0
sondakika

Son dakika haberine göre, İstanbul Beylikdüzü’nde bulunan bir tekstil fabrikasında yangın çıktı. Çok sayıda itfaiye ekibinin yangına müdahale ettiği öğrenilirken, gökyüzünü kaplayan dumanları gören vatandaşların durumu itfaiye ekiplerine haber vermeleri üzerine olay yerine çok sayıda ambulansın da sevk edildiği öğrenildi. Yangının kumaş deposunda çıktığı iddia ediliyor.

Beylikdüzü’nde bir tekstil fabrikasında yangın çıktı. Yangına çok sayıda itfaiye ekibinin müdahale etti öğrenildi.

Beylikdüzü Kavaklı Mahallesi Deniz Aktaş Caddesi’nde bulunan bir tekstil fabrikasında henüz bilinmeyen bir neden yangın çıktı. Yangın kısa sürede büyüdü. Gökyüzünü kaplayan siyah dumanları gören vatandaşlar durumu itfaiye ekiplerine haber verdi. Olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi sevk edilirken yangının, fabrikanın çatısında bulunan kumaş deposunda çıktığı iddia edildi. İlk edinilen bilgilere göre yangında ölen yada yaralanan olmazken itfaiye ekiplerinin yangın söndürme çalışmaları devam ediyor.

 


Kadir Polat

Kadir Polat

Kadir Polat 29 Yaşında ve İktisat Bölümü mezunu olup sitemizde uzun süredir Ekonomi Kategorisi başta olmak üzere güncel haberler yazmaktadır.