Tiyatro oyuncusu Tarık Ünlüoğlu’nu kaybettik

Uzun süredir akciğer kanseri sebebiyle tedavi gören Usta oyuncu Tarık ÜNLÜOĞLU tedavisinin yapıldığı hastanede yaşamını yitirdi. Sevenlerini yasa boğan ünlü oyuncu için İstanbul Devlet Tiyatrosunda tören düzenlendi. Törenin yapıldığı sırada ÜNLÜOĞLU’NUN hayat arkadaşı Gülenay KALKAN eşinin al bayrağa sarılı tabutuna sarılarak ağladı. Duygusal anların yaşandığı tören boyunca usta oyuncu için gözyaşları sel olup aktı.

 

Sanat Camiasının Acı Günü

Ekranların unutulmayan yüzü sanat camiasının acı kaybı Tarık ÜNLÜOĞLU için tüm sevenleri taziyede bulundu. Törene camianın ünlü isimleri katıldı. 61 yaşında aramızdan ayrıldı ama geriye yüzlerce unutulmayacak karakterler bıraktı. Tören boyunca tüm sevenleri ve birlikte sahneyi paylaştığı rol arkadaşları ÜNLÜOĞLU’NA hitaben son kez seslendiler. Törenin ardından al bayrağa sarılı tabutu levent Camii’ne getirildi. Kılınan cenaze namazına müteakip  usta oyuncu Zincirlikuyu Mezarlığında son yolculuğuna uğurlandı. Sevenleri, sanat camiası ve tüm Türkiye’nin başı sağolsun.

Harun Gencel

Harun Gencel 1991 Trabzon Doğumlu olan editörümüz , Sitemizde güncel olarak haber yazmakta olup aynı zamanda yayınlanan haberlerin kontrollerini de sağlamaktadır.

Bunları da sevebilirsiniz