İnsanlık Suçu İşleyen Trump’tan Ramazan Kutlaması!

98 0

İnsanlık Suçu İşleyen Trump’tan Ramazan Kutlaması!

Kudüs’te İsrail ile birlikte insanlık suçu işleyen Trump Müslümanların Ramazan Ay’ını kutladı. Dünya’da islamafobia’nın yayılmasında açık açık öncülük eden bu kişinin Ramazan Ay’ını kutlaması ayrı bir şirinlik göstergesi olmaktadır. Peki Trump Ramazan Ay’ını nasıl kutladı? İnsanlık Suçu İşleyen Trump’tan Ramazan Kutlaması!

Trump, “Bu akşamdan itibaren ABD’de ve dünyanın her yerinde Ramazan ayını idrak edecek tüm Müslümanlara selamlarımı ve en iyi dileklerimi sunuyorum.” ifadesini kullandı.

Mesajında, Müslümanların namaz ve oruç ile kendilerini manevi olarak beslediklerini belirten Trump, ihtiyaç sahiplerine yardım ederek toplumsal bağları da güçlendirdiklerini kaydetti.

Ramazan ayının, Müslümanların Amerikan hayatının dini dokusuna kattığı zenginliği bir kez daha hatırlattığını vurgulayan Trump, “Birçok insan Ramazan ayını kutlamak için bir araya gelirken, Melania ve ben bu ayın kutlu olmasını diliyoruz. Ramazan ayınız mübarek olsun.” ifadelerini kullandı.


İLGİLİ HABERLER

Finlandiya’da Türk Okulu

Posted by - Eki 20, 2017 0
Dünyanın bir numaralı eğitim sistemi olarak gösterilen Finlandiya’daki eğitim sistemini, Türk Eğitim Sistemi’ne adapte ederek, Koşuyolu’nda hem Ana Okulu, hem…