iPhone 8 İstanbul’da Satışa Çıktı!

262 0

Apple’ın, meraklıları tarafından sabırsızlıkla beklenen yeni modeli iPhone 8 İstanbul’da satışa sunuldu. iPhone meraklıları, saat 00.00’dan itibaren yeni telefonlarına kavuştu.

Apple’ın yeni ürünü iPhone 8 Türkiye’de gece saat 00.00 itibariyle satışa sunuldu. Türkiye’ye ilk kez getirilen yeni model telefon satışa sunulmadan önce çok sayıda müşteri Kadıköy Bağdat Caddesi’ndeki GSM şirketi önünde beklemeye başladı.

Saatler 00.00 sıraların mağaza kapısının açılmasıyla bekleyen müşteriler İphone 8 ile buluştu.

iPhone 8 İstanbulda satışa çıktı İnsanlar kuyruk oldu...

iPhone 8 4199 TL ile 5549 TL arasında satışa sunuldu. iPhone 8’i ilk alan Asrın Köklü “Çok mutluyum aylardır bekliyordum” dedi.

21-22 EKİM’DE APPLE ZORLU MAĞAZASINDA CANLI DEMOLAR OLACAK

iPhone 8’i almak için Apple Zorlu mağazasını ziyaret eden misafirler Today at Apple kapsamında iPhone’nun yeni nesli iPhone 8 ve iOS 11 ile ilgili canlı demoları seyredebilecek ve bilgi alabilecekler.

Bu hafta sonu, 21-22 Ekim tarihlerinde ise iPhone’un temel bilgileri, iPhone ile video ve fotoğraf çekme etkinlikleri yapılacak.

iPhone 8 İstanbulda satışa çıktı İnsanlar kuyruk oldu...

Fotoğraf çekmeyi seven misafirler için Apple Zorlu’da ayrıca bir Fotoğraf Yürüyüşü gerçekleşecek. “Sokak Stili Fotoğrafçılığı” adını taşıyan yürüyüş etkinliğinde iPhone’unuzla sokak stilini nasıl yakalayabileceğinizi keşfederken fotoğrafçı Bill Cunningham’dan ilham alan teknikler öğrenecek, The Times of Bill adlı filmden bir parça izleyeceksiniz.


İLGİLİ HABERLER

Çamlıca Camisi’nde ilk ezan

Posted by - Mar 7, 2019 0
İstanbul’da yapımına 2013 yılında başlanan Çamlıca camisinde ilk ezan okundu. Yapımına 2013 yılında başlanan Çamlıca Camisi’nde ilk ezan okundu. İstanbul’un…

Dolar’ın son durumu

Posted by - Tem 17, 2017 0
Ekonomistlerin TÜFE beklentisi yüzde 9,49’a geriledi TCMB anketinde cari yıl sonu TÜFE beklentisi yüzde 9,55’den yüzde 9,49’a geriledi. Dolar/TL kuru…