İstanbul Beykoz’da 20 farklı adrese baskın

382 0

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Uyuşturucu ile Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri Beykoz’daki birçok adreste uyuşturucu madde satıcılarına yönelik operasyon yapıldı. Operasyon kapsamında İncirliköy Mahallesi, Ekşi Sokak’ta bulunan 2 katlı bir eve ve Şehit Cengiz Erdoğan Sokak’ta bulunan 4 katlı bir binanın ikinci katına özel harekat polisleriyle birlikte baskın yapan ekipler, dairelerde aramalar yaptı. Operasyon sırasında sakal tıraşı olurken yakalanan bir adam dikkat çekti.

Fatih Vatan Caddesi’nde bulunan İstanbul Emniyet Müdürlüğü binasından saat sabah 05.00 civarlarında hareket eden Uyuşturucu ile Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri Beykoz’da önceden belirlenen 20 adreste uyuşturucu satıcılarına yönelik operasyon düzenlendi. Operasyona Özel Hareket polisleri ve özel eğitimli narkotik köpekleri de destek verdi.

Operasyon kapsamında İncirliköy Mahallesi, Ekşi Sokak’ta bulunan 2 katlı bir eve ile Şehit Cengiz Erdoğan Sokak’ta bulunan 4 katlı bir binanın ikinci katına özel harekat polisleriyle birlikte giren ekipler, dairelerde aramalar yaptı. Eğitimli narkotik köpeklerinin de katıldığı arama çalışmalarında her yer çok ince bir şekilde arandı. Polis ekipleri Ortaçeşme Mahallesi Lavanta Sokak’ta bulunan bir gecekonduda da aramalar yaptı. Operasyonlarda gözaltına alınanların olduğu öğrenildi.

Operasyon esnasında sakal tıraşı olurken yakalanan bir adam dikkat çekti.


İLGİLİ HABERLER

Leave a comment