İstanbul’da Düğün Mekanları

145 0

İstanbul’da Düğün Mekanları

Herkes güzel bir düğün salonunda evlilik yapmak ister. Kimileri uygun ücretli mekanlar peşindedir, kimileri için ise lüksü pek mühim değildir. İstanbulda tercihleriniz arayışında düğün mekanı nasıl bulurum diye düşünüyorsanız sizler için seçtiğimiz mekanlarını internetingazetesi.com  haber sitemize yazdık.

Vois Hotel Balo Salonu

Vois Hotel Balo ve Düğün Salonu sizlere, düğün organizasyonu, şirket organizasyonu, sünnet düğünü, doğum günü kutlaması, kına yemekli veya yemeksiz özel toplantı organizasyonları seçenekleri bulunmaktadır. Bir çok kişinin tercihi olan Vois Hotel Balo Salonu, lüks bir organizasyon yanında güler yüzlü personeliyle de size en iyi hizmeti sunmaktadır.

Balo salonu İstanbul’un merkezinde bulunmaktadır.

İletişim: 0216 706 6573

Armoni Düğün Davet

ARMONİ DÜĞÜN DAVET SALONLARININ EŞSİZ HİZMETLERİNDEN DAHA UYGUN FİYATA YARALANABİLİRSİNİZ….

DÜĞÜN SEZONUN SONLARINDA HAFTA İÇİ VE HAFTA SONU OLMAK ÜZERE SEZON FİYATLAINDAN ÇOK DAHA UYGUN HİZMET ALABİLİRSİNİZ

HAFTA İÇİ PROGRALARINDA İSE %40 DAHA UYGUN HİZMET ALARAK ARMONİ DÜĞÜN DAVET SALONLARININ EŞSİZ HİZMETLERİNDEN FAYDALANABİLİRSİNİZ.

Salon Vals Davet ve Balo Salonu

2008 yılında Davet Organizasyon Salonu işletmeciliğinde uzman kadro ile kurulan ve bugüne kadar bir çok organizasyona ev sahipliği yapan Vals Düğün Salonları, misafirlerinin teveccühleri ile her geçen gün hizmet kalitesini yükselterek alanında lider konuma yükselmiştir.
Rüya gibi bir günü, rüya gibi bir mekanda yaşamak ister misiniz. Salon Vals lüks salonları 1200 ve 750 kişilik kapasitesiyle size hayatınızın en güzel dakikalarını en iyi şekilde geçirme imkanı sunmaktadır.
Düğün, sünnet, doğum günü, konser, özel toplantılarda yemekli, yemeksiz seçenekleriyle bir çok kişinin tercihi olan Salon Vals size lüks mekanın yanında güler yüzlü personeliyle de en iyi hizmeti sunmaktadır. Salonumuz merkezi bir noktadadır. İnsaların güzel vakit geçirmek için kendi araçlarıyla rahat bir şekilde ulaşımlarını sağlayacak ve salonumuza ait 300 araçlık çevrili ve ücretsiz otopark bulunmaktadır.

Esa Salon Royal

Esa Royal’de açık-kapalı otopark, bebek bakım odası, çocuk parkı, palyaço, sigara içme bölümü, dinlenme odası, bay/bayan mescit bulunmaktadır.

Salon Klas

800 kişi kapasiteli kolonsuz olan, salonumuz otoparklı, e. 5 karayolu üzerinde olması, ulaşımın, metrobüs ve toplu taşıma araçları ile kolaylıkla salonumuza sağlanabilmesi, güler yüzlü ve deneyimli personelimiz ile hizmet kalitemizle düğün, nişan, kına, balo ve toplantılara ev sahipliği yapma özelliklerine sahiptir.

Salon Elit Beşyıldız

Salon Elit “Beş Yıldız” ı görmeden anlatmak pek mümkün olmasa gerek. Bu nedenle sizlere Anadolu yakasının Avrupa standartlarındaki yegâne salonu olan Salon Elit “Beş Yıldız” ‘ı öneririz.

Burcu Duğun Salonu

Burcu Düğün Salonu sektöründeki teknolojik yenilikleri takip ederek, üstün kalite ve işinde uzmanlaşmış bir kadro ile bulunduğu yeri korumak ve müşterilerine en iyi şekilde hizmet sunabilmek için hizmetinizdedir.

Daha çok mekanlar görmek istiyorsanız DugunMaster.com düğün sitesini ziyaret edebilirsiniz

DüğünMaster.com bir Anatolia System iştirakidir.

 İletişim ve Adres

Ergenekon, Prof. Dr. Celal Öker Sk. No:3 D:2, 34437 Şişli/İstanbul

 0212 250 54 55

 0212 256 32 27

 info@dugunmaster.com


İLGİLİ HABERLER