İzlanda ve Finlandiya Maçlarının Hakemleri Açıklandı

263 0

A Milli Futbol Takımı’nın 2018 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri I Grubu’nda oynayacağı mücadelelerin hakemleri açıklandı.

Türkiye Futbol Federasyonu’ndan (TFF) yapılan açıklamaya göre; Ay-yıldızlı ekibin 6 Ekim 2017 Cuma günü İzlanda ile Eskişehir’de oynayacağı karşılaşmayı, Polonya Futbol Federasyonu’ndan Szymon Marciniak yönetecek. Eskişehir Yeni Stadyumu’nda saat 21.45’te başlayacak müsabakada Marciniak ‘ın yardımcılıklarını Pawel Sokolnicki ve Tomasz Listkiewicz yapacak. Maçın dördüncü hakemi ise Tomasz Musial olacak.

A Milli ekibin 9 Ekim 2017 Pazartesi günü Finlandiya ile deplasmanda oynayacağı mücadeleyi ise Fransa Futbol Federasyonu’ndan Benoit Bastien yönetecek. Finlandiya’nın Turku şehrindeki Veritas Stadyumu’nda saat 21.45’te başlayacak müsabakada Bastien’ın yardımcılıklarını Hicham Zakrani ve Frederic Haquette yapacak. Maçın dördüncü hakemi ise Amaury Delerue olacak.

İLGİLİ HABERLER

Tolga Zengin’in yeni takımı

Posted by - Tem 12, 2017 0
Tolga Zengin, Göztepe’ye! Kaleyi tecrübeli bir isme emanet etmek isteyen Sarı-Kırmızılılar, Tolga Zengin’i düşünüyor. Teknik direktör Tamer Tuna, Beşiktaş’tan öğrencisine…

Leave a comment