İzmir Marşı’na Küfür Etti Diziden Kovuldu

346 0

Kolpaçino’ sinema filmi serisinde canlandırdığı ‘Ganyotçu’ karakteriyle tanınmış olan Ebubekir Öztürk’ün İzmir Marşı’na küfür ettiği görüntüler sosyal medyada büyük tepkilere neden oldu. İzmir Marşı’nı sık sık konserlerinde seslendiren Haluk Levent de sosyal medya hesabından isim vermeden Öztürk’ün tavrına tepki gösteren bir mesaj yayınladı. Tepkilerin sonrasında oyuncunun anlaşmalı olduğu yapım şirketi Es Film , TRT’de yayınlanan Payitaht Abdülhamit adlı diziden Öztürk’ün çıkarıldığını açıkladı.

Ünlü oyuncular Şafak Sezer ve Aydemir Akbaş’ın başrollerinde yer aldıkları ‘Kolpaçino’ sinema filmi serisinde üne kavuşan Öztürk’ün görüntülerde, arkadaşlarıyla bir arabanın içinde İzmir Marşı’na küfür ettiği görülüyor.

İŞTE O VİDEO

;

16 Nisan Cumhurbaşkanılığı referandumu öncesi kayıt edildiği anlaşılan görüntü, sosyal medyada büyük tepkilere neden olurken, Öztürk’ten konuyla ilgili bir açıklama gelmedi.

DİZİDEN’DE KOVULDU

Gelen tepkiler üzerine ünlü oyuncunun anlaşmalı olduğu yapım şirketi Es Film, sözleşmenin iptal edildiğini ve oyuncunun Payitaht adlı diziden çıkarıldığını bildirdi.


İLGİLİ HABERLER

Quaresma Nani için devrede

Posted by - Haz 20, 2017 0
Beşiktaş’tan Nani bombası! Quaresma devrede Siyah-beyazlıların transfer listesine dün sürpriz bir isim daha eklendi. Valencia’nın satmak istediği eski Fenerbahçeli Nani,…

Leave a comment