‘İSTEDİĞİM KARAKTERİ YAKALADIM’

Televizyon ekranlarında 5. Sezona yeni oyuncularla destekli kadrosuyla güzel bir başlangıç yapan Elif isimli günlük dizi yine çok iddialı yürüyor. Ekranların sevilen oyuncusu Hasan Deniz Yaran’ın akın karakteriyle dahil olduğu günlük dizi, oyuncu kadrosuyla haftalık dizi kalitesini yakaladı.

Başarılı oyuncu Hasan Deniz Yaran “ Her proje kendine özgü,her karakter de farklı lezzettedir. Elif  dizisindeki oynadığım, Akın karakteri psikolojik olarak diğer canlandırdığım karakterlerden biraz farklı tabi. Daha yırtık bir genç. Oynamak istediğim tarzda bir roldü. Projeyi kabul etmemdeki en büyük sebepte bu oldu” dedi. Elif isimli günlük dizi filmin önemli bir fan kitlesinin olmasının bir oyuncu için avantaj olduğunuda sözlerine ekleyen Hasan Deniz Yaran “Projenin kalitesi esastır. Dikkat ederseniz kaliteli ve emek harcanmış yapımların çoğu hakettiği yeri bulabiliyor. Elifde hakettiği yerde bir yapım” diyerek televizyon ekranlarındaki yapımlarla alakalı genel fikrinide ortaya koydu.

Kadir Polat

Kadir Polat 29 Yaşında ve İktisat Bölümü mezunu olup sitemizde uzun süredir Ekonomi Kategorisi başta olmak üzere güncel haberler yazmaktadır.

Bunları da sevebilirsiniz