Kadınlar Bodrum’u renklendirdi

251 0

Kadın ressamlar, STK’lar ve siyasetçiler Bodrum Trafo’da toplandı. Uluslararası Ekolojik Kadın Köyü Derneği ve Galeri Mavist işbirliği ile 6-11 Temmuz tarihleri arasında kadın ressamlar Bodrum’da olacak.

Bir Başarı Öyküsü başlığında Maviye Yolculuk Uluslararası Karma Resim Sergisi görkemli bir açılışla Bodrumlu sanatseverlerin beğenisine sunuldu.

ULEKAD ve Galeri Mavist’in bu yıl 5.sini düzenlediği Bir Başarı Öyküsünün konuğu ressam Yasemin Zanbak’ın Kişisel Sergisi oldu.
Erkek ressamlarında desteklediği etkinliğin açılışını CHP 26. Dönem Milletvekili ve ULEKAD Onursal Başkanı Doç. Dr. Gülay Yedekci yaptı.

Etkinlikte Bodrum Belediye Başkan Yrd. Umman Yurt, CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan, CHP Bodrum Kadın Kolları Baskani Emel Çakaloğlu, CHP Bodrum eski İlçe Başkanı Recai Seymen, ULEKAD Kurucu Başkanı Hüzün Yücel, Galeri Mavist’in sahibi Sevinç Lüleci, ressamlar ve Bodrumlu sanat severler hazır bulundu.


Harun Gencel

Harun Gencel

Harun Gencel 1991 Trabzon Doğumlu olan editörümüz , Sitemizde güncel olarak haber yazmakta olup aynı zamanda yayınlanan haberlerin kontrollerini de sağlamaktadır.