SOSYAL MEDYA UZMANI EMRAH YEDEKCİ ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİYLE BULUŞTU

556 0

Yeni Yüzyıl Üniversitesi Radyo ve Televizyon Programcılığı öğrencileri Proje Uygulama dersi kapsamında 20 Ekim 2017 Cuma günü Emrah Yedekci ile Anatolia System Yeni Medya Ajansı’nda buluşma fırsatı yakaladı.

Şirketlerin ve bireylerin ihtiyaç, eğilim ve beklentilerine yönelik kararlarını ve politikalarını belirlemede ve uygulamada danışmanlık verdiklerini anlatan Anatolia System Yeni Medya Ajansı’nın kurucusu Sosyal Medya Uzmanı Emrah Yedekci, hem teknolojik çözümler hem de web çözümleri sağlayan bir yazılım ve internet şirketi olduklarını belirterek öğrencilere tecrübelerini aktardı.

Emrah Yedekci, öğrencilere Yeni Medya, Sosyal Medya Uzmanlığı GOOGLE SEO – AdWords hakkında bilgiler verdi. Değişen Medya ve dijital yayıncılığın önemine vurgu yapan Emrah Yedekci, öğrencilerin gelecekleri için bu yeni düzene uyum sağlamalarının şart olduğunu belirtti. Öğrencilerin günümüz yayıncılık sektörünü kapsayan etkinliğe ilgisi büyük oldu.

HABER-FOTOGRAF: ALPTUG DENKEL


Semra Tuplek

Semra Tuplek

Semra Tuplek , 1977 İzmir Doğumlu olup sitemizde Gündem ve Ekonomi kategorileri ağırlıklı olmak üzere haberler yazmaktadır.