Ünlü Modacı Melek Yargıcı yazdığı şiir kitabının çalışmalarını tamamlıyor!

Ünlü Modacıdan ‘Hayatın İçinden’ adlı çalışması

Melek Yargıcı Kimdir? Kaç Yaşında? Oynadığı Diziler Kısaca Hayatı

Ünlü modacı Melek Yargıcı piyasaya çıkacak olan şiir kitabı için gün sayıyor. Önümüzdeki günlerde uzun zamandır yazdığı, ‘Hayatın İçinden’ adlı şiir kitabının seslendirmesi için stüdyo çalışmalarına seri bir şekilde başladı. Yapılan çalışma içerisinde; 300 civarında şiir ve güzel sözlerden oluşan kitap yer alıyor. Bu şiir kitabı için stüdyoya giren Yargıcı, ünlü aranjör Ferit Mert ile eserin çalışmalarına başladı.

İlk klip pek yakında sizlerle!

Ünlü modacı Melek Yargıcı seslendirdiği şiir kitabının klibi için yönetmen koltuğunda oturan Adem Doğan ile çalıştı. Önümüzdeki günler içerisinde yayına girecek olan seslendirmeler için şimdiden üç okuma tamamlanıldı. Melek Yargıcı’nın yıllardır yazdığı ‘Hayatın İçinden’ adlı şiir kitabının koronavirüs salgını sonrasında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Melek Yargıcı kimdir?

19 yaşında iken Neşe Erberk ajansına seçilen Melek Yargıcı, MEB onaylı modellik sertifikası almış ve modelliğe adım atmıştır. Ajansa bağlı olarak bir çok ulusal ajanslar ile birliktede çalışmalarını sürdüren Melek Yargıcı dönemin defilelerinde ön plana çıkan ve modacıların aradığı isim olmuştur.

 

Kadir Polat

Kadir Polat 29 Yaşında ve İktisat Bölümü mezunu olup sitemizde uzun süredir Ekonomi Kategorisi başta olmak üzere güncel haberler yazmaktadır.

Bunları da sevebilirsiniz