11 aylık oğulları “Phineas “sırlar sonra ortaya çıktı

Justin ve Jessica’nın ikinci çocuğu  geçtiğimiz Ağustos  2020’de dünyaya geldi, ancak yeni çocukları ile ilgili haberi gündeme getirmediler . 

 

 

Ünlü oyuncu ve şarkıcı olan Justin Timberlake ve eşi Jessica Biel ile 19 Ekim 2012’de İtalya’da nikah masasına oturmuştu. Ünlü çiftin, ilk çocukları Silas 2015 yılında dünyaya geldi.  Ardından Justin ve Jessica’nın ikinci çocuğu  geçtiğimiz Ağustos  2020’de dünyaya geldi, ancak yeni çocukları ile ilgili herhangi bir ayrıntıyı paylaşmaları yarım yıldan fazla sürdü. Ocak 2021’de The Ellen DeGeneres Show’da bir görünüm sırasında Justin, Phineas adını verdikleri oğullarının gelişini doğrulamıştı ancak 39 yaşındaki Timberlake ve Biel, Phineas hakkında nispeten sessiz kaldılar ve Silas’ı yıllar içinde büyük ölçüde gündemden uzak tuttular. Çift , Temmuz 2020’de koronavirüs pandemisi sırasında Phineas’ı gizlice karşıladı . Mart ayından beri   fotoğraflanmayan ünlü çift, hamileliğin sonraki aşamalarında Biel’in tam boy fotoğraflarını sosyal medyada paylaşmaktan kaçındı.  Çiftin 5 yaşındaki oğulları Silas ile Montana’da kapana kısıldı . Jessica Biel  , geçen hafta katılmış olduğu “Armchair Expert” podcast yayınında  “Sır olması gerekmiyordu. Sadece COVID oldu ve sonra ailemle Montana’ya gittim ve hiç ayrılmadım” dedi. Justin Timberlake , 11 aylık oğlu Phineas’ın ilk fotoğrafını 6 yaşındaki oğlu Silas’la birlikte televizyonda video oyunları oynarken çektiği fotoğrafı  hayranlarıyla paylaşarak Babalar Günü’nü kutlamıştı.Babalar gününü fotoğrafın altına  kutlarken şu cümleleri yazdı:

“Baba olmak hayal edebileceğimden çok daha iyi. Öncülük ettikleri, hayallerimi yaşamam için fedakarlıkları yaptıkları ve bana GERÇEK HAYATIN tüm küçük anlarda olduğunu öğrettikleri için babalarıma ve dedelerime minnettarım. Tüm babaların Babalar Günü kutlu olsun!!!” yazdı.

 

 

 

Jessica Biel Babalar günü için paylaşım yapmıştı

 

Biel, Instagram’daki kendi Babalar Günü gönderisinde Timberlake’e saygı duruşunda bulundu . Eski ‘N Sync yıldızının resimlerinden oluşan bir galerinin yanında, “Bebeğim, sen benim ay, yıldızlar ve hayatımın ekşi kremalı kekisin” yazdı.

“Başımıza bir çatı koyuyorsun ve sonra ev yapımı roketi çok yanlış gittiğinde tamir ediyorsun. Masanın üzerine yemek koyuyorsun, böylece bebek masanın altına atabiliyor” diye yazdı. “Dışarıda bir kanepemiz olmasına rağmen, kanepeyi kapalı trambolin olarak kullanmamıza izin verdiniz. Bütün gece çalışmış (ve) uyumaya çalışmanıza rağmen, gürültüyü ve kargaşayı seviyorsunuz.”

Biel, kendisinin ve Timberlake’in oğullarının kendisi ve “tüm büyük şeyler ve görmediğimiz şeyler” için “minnettar” olduğunu da sözlerine ekledi.

“Bunu bu kadar eğlenceli hale getirdiğin için teşekkür ederim. Seni çok seviyoruz” diye yazdı ve daha sonra ekledi, “Bebeğim, hayatımıza birçok yönden ışık getiriyorsun.”

 

Bunları da sevebilirsiniz