Zuhal Topal’da Kına Gecesi

737 0

Hafta içi her gün Star Tv ekranlarında yayınlanan “Zuhal Topal’la” programına (bugün) lenfoma hastası İsmail ve çocukluk’tan beri aşık olduğu Burcu’nun muhteşem kına törenleri damga vurdu.

Çocukluk arkadaşı olan İsmail ve Burcu, İsmail’in lenfoma hastalığı ile mücadele ettiği yıllarda birbirlerine daha çok bağlanmışlar ve aşk hikayeleriyle izleyenleri ekrana kilitlemişlerdi.

İsmail geçtiğimiz gün canlı yayında çocukluk aşkı Burcu’ya, evlenme teklifi etti. Zuhal Topal’ın; “Ailelerinden aldığım bilgiye göre biraz birikmiş paraları var. Biliyorum, beni takip eden hayırsever izliyenlerim var. Gelin bu gençlerin yuvalarını kuralım, onları ev sahibi yapalım” çağrısını duyan, isminin açıklanmasını istemeyen hayırsever bir işadamı sayesinde İsmail ve Burcu, Bursa merkezde bir ev sahibi oldular.

Zuhal Topal Kına Yaktı

Burcu ve İsmail çiftine bugün canlı yayında muhteşem bir kına töreni yapıldı. Türk örf ve adetlerine göre yapılan kına töreninde Burcu’nun kınasını Zuhal Topal, yaktı. Söylenen kına türküsüyle Burcu ile locadaki diğer gelin adayları da duygu dolu dakikalar yaşarken, stüdyo damat adayı İsmail’in davul çalarak içeri girmesiyle adeta düğün yerine döndü.


Kadir Polat

Kadir Polat

Kadir Polat 29 Yaşında ve İktisat Bölümü mezunu olup sitemizde uzun süredir Ekonomi Kategorisi başta olmak üzere güncel haberler yazmaktadır.

Leave a comment