Ateşböceği’nin yeni bölümü sevenleri heyecanlandırdı

893 0

Ateşböceği dizisi 4. bölümüyle nefes kesti

Geçen yıl Star TV’de ekrana gelen Kiralık Aşk dizisiyle benzerlik gösteren ve Kiralık Aşk’ın tahtına oturacak gibi duran Ateş Böceği dizisi dün akşam heyecan doruktaydı.

Ateşböceği dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle izleyiciye şoke eden anlar yaşattı. Aslı’nın bir anda demir parmaklıkların ardına düşmesi ve Barış’la ilginç misafirlerle aynı evin içerisinde geceyi geçirmek zorunda kalması, değişik olayları ekrana getirdi.

Kabus gibi başlayan gün Aslı ve Barış için masala dönüşürken Aslı, kaderin ağlarına takıldığından habersizdi.

Katıldıkları davete özenle hazırlanan Aslı, alana giriş yaptığı esnada Cahide ve Handan’ın konuşmalarına şahit olacak. Aslı’nın halasının lüks araçları araştırdığını belirten Cahide, ona karşı olan güvensizliğini bir kez daha dile getirecek. Mekana girdiği esnada karşılaştığı tablo karşısında oldukça şaşıran Aslı, Barış tarafından bölgeden uzaklaştırılacak. Yeni bir suçlama ile karşı karşıya kalan Aslı, Barış’a masum bir şekilde bakarken Barış’ın Aslı’ya nasıl bir tepki vereceği ise gelecek bölümde ortaya çıkacak.

Öte yandan Ateş Böceği dizisinin Aslı’sı Nilay Deniz dizinin son sahnelerinde kırmızı elbisesiyle nefes kesti.

ATEŞ BÖCEĞİ 5.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı araştırılmaya başlandı. Ancak Ateş Böceği’nin 5. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

ATEŞBÖCEĞİ DİZİSİNİN KONUSU NE?

İyi bir iş bulma umuduyla gördüğü ilanları değerlendiren Aslı, sonunda kendisine özel bir şoför arayan Barış Buka’ya ulaşır. İşe alınmasına rağmen maddi durumu nedeniyle kendisine karşı güvensizlik devam edecek. Sürekli suçlamalarla karşı karşıya kalan Aslı, içinde bulunduğu durumdan kurtulmaya çalışırken masum olduğunu ispat etmeye çalışacak. Onun bu tavırlarından etkilenen Barış ise bir yandan aralarındaki mesafeyi korumaya çalışacak bir yandan da ondan uzaklaşmamaya çalışacak. Taksi şoförlüğü ile geçimini sağlayan ve özel bir şoför olarak yaşamına devam eden Aslı ise kendisine atılan suçlamalara isyan etme durumuna gelecek.

ATEŞ BÖCEĞİ DİZİSİNİN ESAS KIZI NİLAY DENİZ KİMDİR?

Ateş Böceği dizisinde Aslı Eğilmez rolünü canlandıran Nilay Deniz, aslen Aydınlı. Tam adı Kıymet Nilay Deniz olan oyuncu, 3 Mayıs 1993 yılında Aydın’da dünyaya geldi.

Okul hayatında aradığını bulamayan Nilay Denizin ilgisi tiyatroyla buluştu. Yıldızı televizyon dizileriyle parlayan Nilay Deniz, özel tiyatro kollarında eğitimler aldı ve oyunculuğu meslek olarak seçti.

16 yaşındayken katıldığı bir amatör güzellik yarışmasında derece elde edememesine rağmen Serdar Akar tarafından fark edildi. Böylece ona profesyonel anlamda oyunculuk kariyerinin kapıları açıldı. Görüntü Yönetmeni Erçin Karabulut ile nişanlı olan Nilay Deniz, önümüzdeki sene nikâh masasına oturmayı planlıyor.

Nilay Deniz’i en son Aşk Yeniden ve ardından da Dayan Yüreğim dizisinde görmüştük.

ATEŞ BÖCEĞİ DİZİSİNİN ESAS OĞLANI SEÇKİN ÖZDEMİR KİMDİR?

Ateş Böceği dizisinde Barış Buka rolünü canlandıran 35 yaşındaki Seçkin Özdemir, aslen Sinoplu. Dizi oyuncusu olan Seçkin Özdemir ayrıca dj ve sunuculuk da yapıyor.

İlköğretim ve lise eğitimini İstanbul’da tamamlayan Seçkin Özdemir üniversite eğitimini ise Kocaeli Üniversitesi İktisat bölümünde aldı. Oyunculuk için kendini geliştiren Özdemir “Müjdat Gezen Sanat Merkezi”nde tiyatro eğitimi aldı.

Acı Aşk, Yaban Gülü, Muhteşem Yüzyıl ve Al yazmalım dizilerinde rol alan Seçkin Özdemir Kiralık Aşk dizisinde de Pamir rolünü canlandırmıştı.


Kadir Polat

Kadir Polat

Kadir Polat 29 Yaşında ve İktisat Bölümü mezunu olup sitemizde uzun süredir Ekonomi Kategorisi başta olmak üzere güncel haberler yazmaktadır.

Leave a comment