Vusala Alizade Türkiye’yi çok sevdi artık İstanbul’da yaşayacak.

Azerbaycan da yapmış olduğu işler ile adından sıkça söz ettiren ve sosyal medyanın en önemli isimleri arasında yer alan Vusala Alizade, sürekli olarak yapmış olduğu Türkiye gezileri ile tam bir Türkiye aşığı oldu.

Azerbaycan da yapmış olduğu işler ile adından sıkça söz ettiren ve sosyal medyanın en önemli isimleri arasında yer alan Vusala Alizade, sürekli olarak yapmış olduğu Türkiye gezileri ile tam bir Türkiye aşığı oldu. Öyle ki artık bir çok işini buradan yürütmeye başlayan Alizade, yakında Türk televizyonlarda da boy göstermeye başlayacak. Duru güzelliği ve Azerbaycan Türk şivesi ile aranan isimler arasında yer alan Alizade, Türkiye’de hangi dizide veya filmde rol alacağı için, henüz bilinmiyor. Bundan öncesinde çeşitli etkinliklerde sunuculuk icra eden ünlü isim, Azerbaycan’da ki kariyerine, Türkiye’de de devam ederek, dünyaya açılmayı hedefliyor.

Vusala Alizade

Günlük Hayatından Enstantaneler

Sosyal medyayı iş aracı olarak değil, genel olarak günlük yaşantısından paylaşımlar için kullanan ünlü güzel, hesabında yapmış olduğu paylaşımlar ile de beğeni topluyor. Zamanının büyük bir kısmını kızı ile geçiren Vusala Alizade, sevenleri ile de paylaşımlarına yapılan yorumlar üzerinden görüşüyor. Azerbaycan’da yoğun ilgiye alışmış olan Alizade, aynı ilgiyi şu sıralar Türkiye’de ki hayranlarından da görmeye başlamış durumda.

Kadir Polat

Kadir Polat 29 Yaşında ve İktisat Bölümü mezunu olup sitemizde uzun süredir Ekonomi Kategorisi başta olmak üzere güncel haberler yazmaktadır.

Bunları da sevebilirsiniz